Wygodna pozyczka

Kwota pożyczki
500 - 150,000 zł
Pierwsza do 10,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120mc
RRSO
40.97%
od 18 lat bez BIK na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 150,000 zł
Pierwsza do 10,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120mc
RRSO
40.97%
od 18 lat bez BIK na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 150,000 zł
Pierwsza do 10,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120mc
RRSO
40.97%
od 18 lat bez BIK na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Wygodna Pożyczka

Z oferty Wygodna Pożyczka może skorzystać każdy, kto ma ukończone 18 lat. Konieczny do uzyskania pożyczki jest ważny dowód osobisty, oraz w rzadkich sytuacjach, pożyczkodawca prosi o przedłożenie zaświadczenia o dochodach. Koniecznym wymogiem jest posiadanie polskiego obywatelstwa, oraz adresu stałego zamieszkania na terenie Polski. Do tego niezbędne jest posiadanie aktualnego numeru telefonu, adresu email oraz rachunku osobistego w jednym z polskich banków.

  • Polskie obywatelstwo i adres stałego zamieszkania na terenie kraju
  • Ukończone 18 lat i ważny dowód osobisty
  • Aktualny numer telefonu oraz adres email
  • Posiadanie rachunku osobistego w jednym z polskich banków

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Jedynym dokumentem, który jest całkowicie niezbędny, aby uzyskać pożyczkę dzięki Wygodna Pożyczka jest dowód osobisty. W rzadkich sytuacjach, kiedy ocena zdolności kredytowej jest utrudniona, pożyczkodawca może poprosić o przedstawienie dodatkowo zaświadczenia o dochodach.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Wygodna Pożyczka?

Wnioskując o pożyczkę w Wygodna Pożyczka klient nie jest proszony o podanie informacji na temat formy zatrudnienia. Jedyna wymagana we wniosku informacja, to podanie wysokości miesięcznych dochodów.

Wygodna Pożyczka – weryfikacja w bazach dłużników

Wygodna Pożyczka nie dokonuje weryfikacji w bazach dłużników, a dopiero firma, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą. Jednak z racji tego, że Wygodna Pożyczka współpracuje z dużą ilością instytucji finansowych, szanse na uzyskanie pożyczki, nawet pomimo zadłużenia, wzrastają.

Czy Wygodna Pożyczka udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Wygodna Pożyczka, jako pośrednik pożyczkowy nie weryfikuje historii kredytowej klienta. Dokonuje tego dopiero firma, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą. Wygodna Pożyczka współpracuje z dużą ilością instytucji finansowych, więc istnieje szansa, że nawet pomimo niekorzystnej historii kredytowej, wniosek zostanie zaakceptowany i rozpatrzony pozytywnie.

Czy Wygodna Pożyczka udziela pożyczek dla zadłużonych?

Z racji współpracy Wygodna Pożyczka z dużą ilością instytucji pożyczkowych, nawet zadłużeni mają szansę na uzyskanie pożyczki online.

Czy w Wygodnej Pożyczce można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Firma Wygodna Pożyczka współpracuje z wieloma różnymi podmiotami, które mogą pomóc klientom nawet w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Wygodna Pożyczka – zalety

  • Dowód osobisty jedynym niezbędnym dokumentem,
  • Wiek pożyczkobiorcy to już 18 lat,
  • Pożyczka dopasowana do potrzeb klienta, według zdolności kredytowej,
  • Wybór pożyczki spośród szerokiego wachlarza ofert.

Wygodna Pożyczka – wady

  • Sprawdzanie klienta w bazach dłużników,
  • Brak sprecyzowanej metody weryfikacji.
Rating:
Sending data...
Done!
logo
500 In stock
5 of 5. Votes: 5

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky