TAKTO Finanse || CPS%

Kwota pożyczki
1,000 - 10,000 zł
Pierwsza do 2,500 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
8.0%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
1,000 - 10,000 zł
Pierwsza do 2,500 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
8.0%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
1,000 - 10,000 zł
Pierwsza do 2,500 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
8.0%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

TAKTO Finanse to pozabankowa firma pożyczkowa, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek ratalnych. Pożyczka na raty na okres od 6 do 40 miesięcy jest gwarancją niskich i łatwych do spłaty rat. TAKTO Finanse umożliwia posiadanie dwóch pożyczek jednocześnie. Tym samym, możesz tu otrzymać aż 20 000 zł! Sprawdź szczegóły oferty i skorzystaj już teraz!

Informacje o kosztach pożyczki w TAKTO Finanse

Pożyczki na raty online udzielane przez firmę TAKTO Finanse cechują się stosunkowo wysokimi kosztami. Aby sprawdzić ile orientacyjnie wyniesie koszt pożyczki, skorzystaj z kalkulatora pożyczkowego dostępnego na stronie. Do kosztów uzyskania pożyczki online w tej firmie zaliczamy:

 • odsetki – stałe, w skali roku – maksymalnie 2-krotność odsetek ustawowych, które aktualnie wynoszą 7,2%,
 • opłata prowizyjna,
 • opłata za udzielenie pożyczki,
 • opłaty dodatkowe – porozumienie/aneks do umowy pożyczki, za przygotowanie, sporządzenie i przekazanie informacji o rozliczeniu i spłacie pożyczki.

Wysokie koszty na umowie wynikają z faktu, że wszystkie opłaty są związane z okresem spłaty pożyczki ratalnej. TAKTO udziela pożyczek na okres od 6 do 40 miesięcy, jednak spłata pożyczki może odbyć się wcześniej. Spłacając pożyczkę wcześniej uzyskamy zwrot części kosztów, za niewykorzystany okres kredytowania – warto o tym pamiętać i korzystać z możliwości przedterminowej spłaty!

Pożyczka na raty w TAKTO Finanse – kwoty i czas spłaty

Firma TAKTO Finanse specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek ratalnych przez Internet. Wniosek można złożyć online lub telefonicznie, jednak to ubieganie się o pożyczkę przez Internet gwarantuje szybszą decyzję o przyznaniu gotówki. Można tu otrzymać pożyczkę gotówkową na kwotę od 1000 do 10 000 zł. Okres spłaty wynosi od 6 do 40 miesięcy, jednak spłaty można dokonać wcześniej.

Ofertę TAKTO Finanse na rynku pożyczkowym wyróżniają:

 • Wysoka kwota pożyczki – nawet do 10 000 zł.
 • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki – informacja nawet w 5 minut po złożeniu wniosku.
 • Pieniądze na koncie pożyczkobiorcy nawet w 15 minut po otrzymaniu decyzji!
 • Gwarancja niskiej raty!
 • Możliwość posiadania dwóch pożyczek jednocześnie.
 • Brak ukrytych kosztów.
 • Firma akceptuje różne źródła dochodu – pożyczka dostępna już przy dochodzie 500 zł netto!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w TAKTO Finanse

Wnioskując o pożyczkę ratalną w TAKTO Finanse wystarczy spełnić podstawowe wymagania:

 • odpowiedni wiek – od 21 do 75 lat,
 • regularny dochód – min. 500 zł netto/mies.,
 • obywatelstwo polskie,
 • dowód osobisty,
 • telefon,
 • ewentualnie konto bankowe w celu autoryzacji danych osobowych.

Posiadanie rachunku osobistego jest konieczne do otrzymania pożyczki, tylko w przypadku wnioskowania online. Firma TAKTO Finanse nie wymaga wykazania konkretnego źródła dochodów i akceptuje wiele różnych, w tym zasiłki socjalne i alimenty.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w TAKTO Finanse – krok po kroku

Pożyczkę ratalną w TAKTO Finanse można otrzymać na dwa sposoby:

 1. Składając wniosek online za pośrednictwem serwisu TAKTO Finanse.
 2. Dzwoniąc na infolinię lub wypełniając formularz kontaktowy – przedstawiciel firmy zadzwoni na Twój numer i przedstawi ofertę.

Wnioskowanie o pożyczkę online jest bardzo proste. Aby cieszyć się gotówką z pożyczki wystarczy postępować według następujących kroków:

 • Za pomocą kalklulatora na stronie TAKTO Finanse wybierz kwotę pożyczki oraz okres spłaty.
 • Kliknij przycisk “Weź pożyczkę”.
 • Wypełnij prosty formularz online, podając dane osobowe, kontaktowe oraz finansowe.
 • Zostaniesz przekierowany na chat z pracownikiem firmy – wykonuj polecenia konsultanta.
 • Poczekaj na wynik analizy zdolności kredytowej i decyzję pożyczkodawcy.
 • Dostarcz niezbędne dokumenty online i potwierdź za pomocą przelewu oraz kodu SMS.
 • Poczekaj na gotówkę na koncie – przelew środków BlueMedia nastąpi zaraz po zawarciu umowy.

W przypadku, gdy wybierzesz dostarczenie umowy przez kuriera, czas oczekiwania na pożyczkę wzrośnie. Jest to metoda sugerowana dla osób, które nie mają konta osobistego lub nie chcą z niego korzystać.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
1000 In stock
4.6 of 5. Votes: 4

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status