supergrosz.pl

Kwota pożyczki
1,000 - 15,000 zł
Pierwsza do 10,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
1,000 - 15,000 zł
Pierwsza do 10,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
1,000 - 15,000 zł
Pierwsza do 10,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend
WEŹ POŻYCZKĘ
SuperGrosz to bardzo korzystna oferta pożyczki na raty. Sprawdź ofertę Aasa, w której możesz uzyskać nawet do 15 000 złotych na okres 50 miesięcy. Proste zasady udzielania pożyczek czynią z SuperGrosz wyjątkowo atrakcyjną ofertę pośród licznej konkurencji. Dowiedz się więcej na temat SuperGrosz i czytaj dalej.

Pożyczka na raty w SuperGrosz – kwoty i czas spłaty

SuperGrosz oferuje pożyczkę ratalną do kwoty 15 000 złotych, jednak dla nowych klientów maksymalna oferta to 12 500 złotych. Bez względu jednak, czy jest to pierwsza pożyczka, czy kolejna, to maksymalny okres kredytowania to zawsze 50 miesięcy. Pożyczka dostępna jest dla każdego, kto ma przynajmniej 21 lat i jest obywatelem Polski. Jedyne, co jest niezbędne, żeby wziąć pożyczkę ratalną w SuperGrosz, to dowód osobisty, aktualny numer telefonu oraz aktywny rachunek bankowy.
  • Pożyczka od 1000 do 15 000 złotych
  • Pierwsza pożyczka do 12 500 złotych
  • Okres kredytowania od 4 do 50 miesięcy
  • Pożyczka dostępna od 21 roku życia
  • Jedyny niezbędny dokument do dowód osobisty

Jak wziąć pożyczkę online na raty w SuperGrosz – krok po kroku

Pożyczkę od SuperGrosz można uzyskać w bardzo prosty sposób. Oto kroki niezbędne do wykonania w celu uzyskania pożyczki od SuperGrosz.
  • Wypełnij wniosek – najpierw na stronie SuperGrosz wybierz kwotę pożyczki i okres kredytowania za pomocą interaktywnych suwaków. Pierwszą pożyczkę można wziąć maksymalnie w kwocie 12 500 złotych. Pod suwakami pojawiają się od razu koszty pożyczki. Po wybraniu kwoty i okresu trzeba kliknąć “Wnioskuj”
  • Strona po kliknięciu “Wnioskuj” przekierowuje do krótkiego formularza, gdzie trzeba podać swoje dane, dane teleadresowe, numer telefonu, przybliżone dochody. Na tym etapie również można wybrać sposób weryfikacji. Czy będzie to poprzez usługę Kontomatik, czy dopiero przy odbieraniu gotówki przy pomocy Czeku Giro
  • Proces weryfikacji poprzez Kontomatik polega na zalogowaniu się do swojej bankowości online przez specjalny formularz. Tam natychmiast następuje potwierdzenie wszystkich danych. Jeśli dokonana przez SuperGrosz weryfikacji historii kredytowej w BIG i BIK przebiegła pomyślnie, to bezpośrednio po weryfikacji przez Kontomatik może zostać udzielona decyzja kredytowa
  • Jeśli weryfikacja była wykonana poprzez Kontomatik, to po pozytywnej decyzji pozostaje czekać na przelew na rachunek bankowy. W przypadku wyboru czeku Giro jako metody weryfikacji, dokonana ona będzie dopiero w okienku pocztowym w trakcie realizacji wspomnianego czeku. Niezbędny będzie do tego dowód osobisty oraz specjalny kod SMS
Rating:
Sending data...
Done!
logo
1000 In stock
4.8 of 5. Votes: 4

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status