sponto.pl

Kwota pożyczki
1,000 - 15,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend
Kwota pożyczki
1,000 - 15,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend
Kwota pożyczki
1,000 - 15,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend

Sponto oferuje pożyczkę online na raty w wysokości do 15 000 zł i z okresem kredytowania wynoszącym zawsze 30 miesięcy. Wniosek o pożyczkę w Sponto jest składany całkowicie zdalnie, a procedura wnioskowania jest szybka i bezpieczna.

Informacje o kosztach pożyczki w Sponto

Sponto udziela pożyczek online na raty i charakteryzuje się bezpiecznym i nowoczesnym procesem wnioskowania, wymagającym minimum formalności.

Oprocentowanie pożyczki ratalnej online w Sponto jest zmienne i wynosi 7,2%. RRSO w wysokości 103,48%.

Udzielenie pożyczki w Sponto związane jest z poniesieniem kosztów prowizji, której wysokość jest ustalana indywidualnie w każdym przypadku.

Pożyczka na raty w Sponto – kwoty i czas spłaty

W Sponto można zaciągnąć pożyczkę na kwotę od 1000 do 15 000 zł, na niezmienny okres 30 miesięcy. Maksymalna przyznana kwota zależna jest od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Okres spłaty jest stały. RRSO wynosi 103,48%. Oprocentowanie zmienne w skali roku to 7,2%.

Wysokość rat jest równa przez niemal cały okres kredytowania – wyjątkiem jest ostatnia rata o charakterze wyrównującym. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty całości lub części pożyczki.

Sponto udziela pożyczek wyłącznie online i oferuje jedynie pożyczki na raty.

Cechy pożyczki ratalnej online w Sponto to:

 • minimum formalności,
 • bezpieczny proces przetwarzania danych,
 • maksymalna kwota pożyczki do 15 000 zł,
 • wymóg posiadania dochodu w wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Sponto – krok po kroku

Procedura ubiegania się o pożyczkę ratalną w Sponto jest bardzo prosta i odbywa się całkowicie zdalnie.

Przebieg wnioskowania jest następujący:

 • Wybierz kwotę pożyczki na suwaku,
 • wypełnij formularz z danymi osobowymi – imieniem, nazwiskiem, adresem e-mail i numerem telefonu,
 • dokonaj weryfikacji konta bankowego za pomocą usługi Blue Media,
 • zapoznaj się z przesłaną przez Sponto umową kredytową zawierającą proponowaną kwotę i warunki spłaty,
 • zaakceptuj umowę za pomocą kodu SMS.

Sponto – podsumowanie

Pożyczka w Sponto charakteryzuje się prostym i bezpiecznym procesem wnioskowania oraz przejrzystym przedstawieniem wszelkich niezbędnych informacji na temat pożyczki w umowie. Udzielana jest całkowicie zdalnie, możliwy jest długi okres kredytowania, a ubiegać się można o kwotę do 15 000 zł.

Zaletą pożyczkodawcy jest także elastyczność – w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów ze spłatą należy skontaktować się z działem obsługi klienta, aby wspólnie ustalić najlepsze rozwiązanie sytuacji. Ewentualne problemy ze spłatą nie muszą więc stanowić problemu, jeśli pożyczkobiorca wykaże inicjatywę w sprawie ich rozwiązania.

Sponto – zalety

 • możliwość wnioskowania o kwotę do 15 000 zł,
 • szybki i wygodny proces weryfikacji tożsamości,
 • minimum formalności,
 • możliwość wnioskowania o kilka pożyczek,
 • pożyczka dostępna całkowicie zdalnie,
 • możliwość zmiany terminu spłaty,
 • brak potrzeby zakładania konta w serwisie,
 • elastyczne zasady przyznawania pożyczek.
Rating:
Sending data...
Done!
logo
1000 In stock
5 of 5. Votes: 5

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status