smartney.pl

Kwota pożyczki
3,000 - 60,000 zł
Pierwsza do 60,000 zł
Czas na spłatę
6 - 60 mc
Pierwsza do 60 mc
RRSO
15%
25-70 lat w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
3,000 - 60,000 zł
Pierwsza do 60,000 zł
Czas na spłatę
6 - 60 mc
Pierwsza do 60 mc
RRSO
15%
25-70 lat w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
3,000 - 60,000 zł
Pierwsza do 60,000 zł
Czas na spłatę
6 - 60 mc
Pierwsza do 60 mc
RRSO
15%
25-70 lat w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Smartney łączy atrakcyjną pod względem kosztów ofertę banków z szybką i prostą procedurą wnioskowania w firmach pozabankowych. Dzięki nowoczesnej technologii, wieloletniemu doświadczeniu i obecności na różnych rynkach oferuje produkt, którego na polskim rynku jeszcze nie było. By złożyć wniosek wystarczy mieć przed sobą laptop albo smartfon i dostęp do internetu. A jeśli masz jeszcze przy sobie dowód, wniosek złożysz z dowolnego miejsca.

Zalety i wady oferty Smartney

 • Wysokie kwoty pożyczek
 • Bez dodatkowych zabezpieczeń
 • Spłata do 72 miesięcy
 • Realizują szybkie przelewy za pomocą DotPay
 • Pożyczki na dowód
 • Ze Smartney zapłacisz za zakupy
 • Usługa Smartney Bis – druga pożyczka w czasie spłaty
 • Długie godziny pracy

Warunki, oferta, logowanie Smartney

Czy Smartney dzwoni do pracodawcy? Czy Smartney sprawdza BIK? Na pierwsze z tych pytań odpowiedź jest przecząca. Na drugie twierdząca. Firma sprawdza historię kredytową klientów w największej polskiej bazie danych o klientach banków. Pożyczka skierowana jest do osób:
 • w wieku 23 – 70 lat,
 • posiadających dowód osobisty,
 • mających rachunek w banku z dostępem do bankowości elektronicznej,

Oferta firmy

Smartney oferuje pożyczki w kwocie od 3 tys. zł do 60 tys. zł. Na spłatę mamy od 6 do 72 miesięcy. Niestety okres spłaty do wyboru zmniejsza się wraz z kwotą pożyczki. Jeśli jesteśmy zainteresowani kwotą 5 tys. zł to spłatę rozłożymy maksymalnie na 36 miesięcy. Natomiast najwyższej kwoty pożyczki, 60 tys. zł, nie rozłożymy na okres krótszy niż 51 miesięcy. Po zaznaczeniu kwoty pożyczki, powyżej suwaka z okresem spłaty, widnieje informacja na jaki okres możemy rozłożyć spłatę wybranej kwoty. A czy w Smartney można mieć dwie pożyczki? Na prośby klientów firma uruchomiła Smartney Bis, jest to coś na zasadzie drugiej pożyczki. Informacja o możliwości zaciągnięcia równoległej pożyczki pojawia się w strefie klienta Smartney. Jeśli zależy Ci na dodatkowych środkach, sprawdzaj swoje konto na stronie firmy. Być może oferta już czeka.

Smartney logowanie, rejestracja

Rejestracja konta na stronie połączona jest z wnioskiem i przebiega w kilku krokach. Smartney zapewnia, że złożenie wniosku i dopełnienie formalności to krótki i szybki proces.
 • Wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty
 • Wypełnij wniosek, zatwierdź zgody
 • Korzystając z aplikacji potwierdź tożsamość
Oczekiwanie na pożyczkę nie trwa długo. W tym celu firma przygotowała raport „Czas zlecenia wypłaty pożyczki klientom Smartney”. Jak się okazuje blisko 80 proc. klientów otrzymało zlecenie wypłaty pożyczki w ciągu 4 minut od podpisania umowy przez stronę Smartney.

Kolejna pożyczka

Czy w Smartney można mieć 2 pożyczki? Dodatkowy kredyt konsumencki od Smartney to oferta dla klientów, którzy posiadają aktualnie pożyczkę. System automatycznie generuje oferty, w związku z czym jeśli poszukujemy kolejnej pożyczki, w Smartney musimy poczekać na ofertę. Szczegóły w strefie klienta Smartney.
Rating:
Sending data...
Done!
logo
3000 In stock
4.9 of 5. Votes: 4

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status