Provident

Kwota pożyczki
300 - 20,000 zł
Pierwsza do 5,000 zł
Czas na spłatę
3 - 48 mc
Pierwsza do 48 mc
RRSO
10%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
300 - 20,000 zł
Pierwsza do 5,000 zł
Czas na spłatę
3 - 48 mc
Pierwsza do 48 mc
RRSO
10%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
300 - 20,000 zł
Pierwsza do 5,000 zł
Czas na spłatę
3 - 48 mc
Pierwsza do 48 mc
RRSO
10%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

Provident to firma o mocno ugruntowanej pozycji na polskim rynku pożyczkowym. W całym kraju jest około 70 oddziałów i 160 filii Providenta. Firma oferuje pożyczki na preferencyjnych warunkach, które są świetną alternatywą dla kredytów bankowych. W odróżnieniu od innych firm pożyczkowych, Provident nie udziela typowych chwilówek, tylko długoterminowe pożyczki na okres nawet 90 tygodni. Firma nie udziela pożyczek osobom zadłużonym, dość wnikliwie weryfikuje zdolność kredytową swoich potencjalnych klientów.

Dlaczego warto skorzystać z Provident.pl?

 • jasne warunki pożyczki, brak ukrytych kosztów i jasno wskazany w umowie całkowity koszt pożyczki
 • szybka decyzja pożyczkowa
 • pożyczka przelewana jest na konto lub dostarczana do rąk pożyczkobiorcy przez doradcę
 • możliwość spłaty rat przelewem lub bezpośrednio do rąk doradcy
 • możliwość wcześniejszej spłaty całości lub części pożyczki
 • pożyczka zabezpieczona dodatkowym ubezpieczeniem

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Providencie?

Aby otrzymać pożyczkę w Providencie, musisz spełnić kilka warunków:

 • wiek 18+,
 • stałe zameldowanie, potwierdzone wpisem w dowodzie,
 • polskie obywatelstwo,
 • stałe źródło dochodu (pensja, renta, emerytura),
 • telefon komórkowy,
 • rachunek bankowy.

Jak starać się o pożyczkę?

Provident oferuje pożyczki samoobsługowe i z obsługą domową. W pierwszym przypadku:

 • Wybierz kwotę i okres spłaty
 • Wypełnij wniosek
 • Wykonaj przelew weryfikacyjny
 • Poczekaj na decyzję

Jeśli chcesz umówić się z doradcą:

 • Pozostaw swoje dane korzystając z formularza kontaktowego
 • Poczekaj na telefon
 • Spotkaj się z doradcą
 • Odbierz pożyczkę w gotówce lub przelewem

Zalety Firmy Provident

 • Ugruntowana pozycja na rynku
 • Zróżnicowana Oferta
 • Możliwość otrzymania pożyczki w gotówce
Rating:
Sending data...
Done!
logo
300 In stock
4.8 of 5. Votes: 4

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status