Pozyczkaok

Kwota pożyczki
500 - 150,000 zł
Pierwsza do 10,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120 mc
RRSO
34.97%
25-80 lat w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 150,000 zł
Pierwsza do 10,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120 mc
RRSO
34.97%
25-80 lat w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 150,000 zł
Pierwsza do 10,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120 mc
RRSO
34.97%
25-80 lat w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

Pożyczka na raty w Pożyczka OK – kwoty i czas spłaty

Od 500 do 150 000 złotych, na okres od 1 do 120 miesięcy. Tak w skrócie wygląda oferta Pożyczka OK. Pożyczka OK przyjmuje wnioski od klientów i wyszukuje ofert pożyczkowych, które najlepiej wpiszą się w oczekiwania przyszłych pożyczkobiorców. Proste zasady, krótki wniosek i szybkość, to cechy Pożyczka OK, które pozwoliły zyskać grono zadowolonych klientów. Pożyczka udzielana przez Pożyczka OK dostępna jest od 25 roku życia.

 • Kwota pożyczki to od 500 do 150 000 złotych
 • Okres spłaty to od 1 do 120 miesięcy
 • Krótki wniosek
 • Pożyczka dostępna dla klientów, którzy ukończyli 25 lat

Aktualne promocje i kody rabatowe

Pożyczka OK nie posiada aktualnie żadnych promocji, ani nie udostępnia kodów rabatowych.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Pożyczka OK

Aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem Pożyczka OK trzeba być obywatelem Polski z adresem zameldowania na terenie kraju. Klienci Pożyczka OK musze mieć więcej jak 25 lat, ale nie mogą być starsi niż 80. Do tego Pożyczka OK wymaga posiadania stałego, udokumentowanego źródła dochodu. Niezbędny będzie także ważny dowód osobisty, numer telefonu oraz rachunek bankowy.

 • Polskie obywatelstwo i adres zameldowania na terenie kraju
 • Wiek pożyczkobiorcy to od 25 do 80 lat
 • Ważny dowód osobisty
 • Numer telefonu i rachunek bankowy

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Jedyny dokument niezbędny do uzyskania pożyczki w Pożyczka OK to ważny dowód osobisty.

Pożyczka OK – weryfikacja w bazach dłużników

Pożyczka OK dokonuje weryfikacji klienta w następujących bazach dłużników:

 • BIK S.A.
 • BIG InfoMonitor
 • BIG KRD
 • BIG ERIF

Czy Pożyczka OK udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Niestety nie, Pożyczka OK, każdorazowo sprawdza wnioskujących w bazach dłużników.

Czy Pożyczka OK udziela pożyczek dla zadłużonych?

Pożyczka OK rozpatruje wszystkie wnioski. Każdy wniosek weryfikowany jest w bazach dłużników. Jeśli istnieją niespłacone długi, to szansa na uzyskanie pozytywnej decyzji jest znikoma.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Pożyczka OK?

Pożyczka OK akceptuje dochód z tytułu umowy o pracę, renty oraz emerytury.

Pożyczka OK – podsumowanie

Od 500 złotych do 150 000 złotych na 1 do 120 miesięcy. Tak wygląda oferta pożyczkowa dostępna za pośrednictwem Pożyczka OK. O pożyczkę wnioskować może każdy w wieku od 25 do 80 lat z polskim obywatelstwem i adresem zameldowania na terenie kraju. Niezbędny będzie dowód osobisty, aktualny numer telefonu, adres email oraz osobisty rachunek bankowy. Pożyczka OK dokonuje weryfikacji wniosku i podejmuje decyzję w kilka minut po zatwierdzeniu wniosku. Klient weryfikowany jest pod kątem zdolności i historii kredytowej. Umowa zostanie doręczona przez kuriera, który dokona także ostatecznej weryfikacji danych osobowych.

PożyczkaOK – zalety

 • Pożyczka od 500 do 150 000 złotych
 • Okres kredytowania od 1 do 120 miesięcy
 • Wnioski rozpatrywane są w kilka minut od złożenia
 • Możliwość wypłaty środków przelewem na konto, lub odbioru na poczcie przy użyciu czeku GIRO

PożyczkaOK – wady

 • Weryfikacja w bazach dłużników
 • Konieczność oczekiwania na kuriera z umową
Rating:
Sending data...
Done!
logo
500 In stock
5 of 5. Votes: 5

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky