PanKredyt

Kwota pożyczki
500 - 150,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120mc
RRSO
34.97%
20 – 70 lat bez BIK w weekend
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 150,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120mc
RRSO
34.97%
20 – 70 lat bez BIK w weekend
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 150,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120mc
RRSO
34.97%
20 – 70 lat bez BIK w weekend
WEŹ POŻYCZKĘ

PanKredyt – zweryfikuj swoje dane za pomocą przelewu

Asortyment PanKredyt dopasowany jest do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu, że pożyczkodawca daje możliwość wnioskowania o dowolną kwotę do 5 000 zł, wnioskujący mogą zrealizować swoje cele. Należy pamiętać, że jednym z etapów wnioskowania o pożyczkę jest dopełnienie formalności związanych z weryfikacją swojej tożsamości. Nasze dane będziemy musieli potwierdzić za pomocą przelewu.

Opłata weryfikacyjna musi zostać dokonana na wskazane przez pożyczkodawcę konto bankowe. W PanKredyt wynosi ona 1 grosz. Jeśli tylko pieniądze dotrą do firmy pożyczkowej, powinniśmy poczekać na ostateczną decyzję pożyczkową. Jeśli będzie ona pozytywna, w kilkanaście minut pieniądze z pożyczki zostaną przelane na nasze konto.

Warunki wzięcia pożyczki w PanKredyt

Aby sięgnąć po pożyczkę w PanKredyt musimy spełniać kilka wymagań, jakie narzuca nam pożyczkodawca. Przede wszystkim musimy posiadać 20 lat. Pożyczkodawca chce mieć do czynienia wyłącznie z osobami, które są odpowiedzialne za swoje czyny. Dzięki tak niskiej granicy wieku o dodatkowe pieniądze mogą ubiegać się studenci, którym dodatkowe finansowanie bardzo się przyda.

Poza wiekiem pożyczkodawca chce, aby klient posiadał polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania na terenie kraju. Niezbędny okazuje się także numer konta bankowego, na które w przypadku pozytywnego rozpatrzenia naszego wniosku zostanie przelana pożyczka. Nie możemy być jednak pewni o tym, że pożyczka zostanie nam przyznana. PanKredyt udziela kredytu wyłącznie tym osobom, których zdolność kredytowa pozwala na terminową spłatę rat. Jeśli już teraz nie wyglądamy na wiarygodnych konsumentów rynku finansowego, nasz wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony.

Nasza zdolność kredytowa będzie pozytywna, jeśli będziemy posiadać stały dochód. Może on pochodzić z różnych form zatrudnienia. PanKredyt udziela pożyczek bez umowy o pracę. Oznacza to, że akceptowany przez pożyczkodawcę dochód może pochodzić z umowy o dzieło, umowy zlecenie, a także kontraktów, renty czy emerytury. Do dochodu wliczają się także zasiłki: rodzinny i socjalny, alimenty oraz stypendia.

Jak wziąć pożyczkę w PanKredyt?

W PanKredyt wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Wszystko odbywa się z poziomu strony internetowej pożyczkodawcy. Jedyne, co musimy zrobić, to zaznaczyć specjalnymi suwakami interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Kolejną czynnością jest wypełnienie wniosku. Pamiętajmy, aby sprawdzić kilka razy poprawność jego wypełnienia. Pomoże to przyspieszyć proces rozpatrzenia naszego wniosku, tym samym wypłatę pieniędzy z pożyczki.

Jeśli pożyczka zostanie nam przyznana, jej umowę podpiszemy bez wychodzenia z domu. PanKredyt ceni sobie czas klientów, dlatego umożliwia dokonanie całej procedury transakcyjnej przez internet. Jeśli dopełnimy wszelkich formalności, pieniądze z pożyczki zostaną nam bardzo szybko wypłacone.

Jak spłacić pożyczkę w PanKredyt?

Pożyczkę w PanKredyt spłacimy za pomocą przelewu. Najważniejsze jest to, aby wpłaty dokonane były na osobiste konto pożyczkowe klienta oznaczone imieniem i nazwiskiem. Jeśli dokonamy terminowej spłaty, a nasza historia kredytowa nadal będzie przedstawiała się pozytywnie, możemy sięgnąć po kolejną pożyczkę. W PanKredyt wcześniejszą spłatę pożyczki możemy dokonać zupełnie za darmo.

Jeśli nie spłacimy na czas zaległości, będziemy musieli ponieść tego konsekwencje. W początkowej fazie zadłużenia pożyczkodawca naliczy swojemu klientowi odsetki. Niespłacenie zarówno rat pożyczki, jak i dodatkowych opłat spowoduje, że naszą sprawą zajmie się windykator, a w najgorszym przypadku komornik.

PanKredyt- podsumowanie

PanKredyt – zalety

  • Pożyczka na dowolny cel
  • Strona prosta w obsłudze
  • Wypłata pieniędzy na drugi dzień
  • Szybka decyzja pożyczkowa
  • Pożyczka bez zastawu
  • Mało formalności
  • Pożyczka od 20 lat
  • Możliwość darmowej wcześniejszej spłaty pożyczki
  • Możliwość przedłużenia spłaty pożyczki
Rating:
Sending data...
Done!
logo
500 In stock
4.9 of 5. Votes: 4

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky