Ofinpozyczka

Dzięki usługom Ofin klienci mają okazję uzyskać pożyczkę w wysokości do nawet 20 000 zł na okres od 6 do 60 miesięcy. Przedstawiamy szczegóły oferty Ofin, abyś mógł porównać ją z innymi.

Kwota pożyczki
500 - 20,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
6 - 60 mc
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 20,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
6 - 60 mc
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 20,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
6 - 60 mc
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

Informacje o kosztach pożyczki w Ofin

Pożyczki znajdujące się w ofercie Ofin są obarczone stałym oprocentowaniem 7.2%, niezależnie od wysokości kwoty lub długości okresu spłaty. Wchodząc na stronę główną serwisu, użytkownik może sprawdzić przewidywane koszta pożyczki za pomocą wygodnego kalkulatora. Wyświetlane w nim wartości w większości wypadków będą identyczne na umowie końcowej, należy jednak pamiętać, że oferty dostosowywane są indywidualnie do potrzeb i możliwości klientów.

Pożyczka na raty w Ofin – kwoty i czas spłaty

Pobierając pożyczkę za pomocą serwisu Ofin klient ma możliwość wnioskować o od 2000 do 20 000 zł, zależnie od swoich potrzeb. Czas spłaty zadłużenia to od 6 do 60 miesięcy, dzięki czemu klient może bez przeszkód dopasować wysokość rat do swoich możliwości.

Oferta pożyczek Ofin wyróżnia się:

 • Proponowaną kwotą od 2000 do 20 000 zł
 • Okresem kredytowania od 6 do nawet 60 miesięcy.
 • Stałym oprocentowaniem w wysokości 7.2%
 • Łatwym procesem wnioskowania

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Ofin

Klientem Ofin może być każdy, kto ukończył 20 lat i posiada stałe zamieszkanie na terenie Polski. Niestety, osoby powyżej 80 roku życia oraz dłużnicy zarejestrowani w krajowym rejestrze długów nie otrzymają pożyczki z pomocą serwisu.

W skrócie, warunkami pożyczki ratalnej w Ofin są:

 • Wiek od 20 do 80 lat
 • Stały adres zamieszkania na terenie Polski
 • Aktualny dowód osobisty
 • Osobiste konto bankowe
 • Aktywny numer telefonu bądź e-mail
 • Brak negatywnej historii w bazach dłużników, w szczególności KRD

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Aby otrzymać pożyczkę na raty przez internet w Ofin, wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty. Będzie on potrzebny w procesie składania wniosku internetowego, aby uzupełnić w nim niezbędne dane.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Ofin – krok po kroku

Otrzymanie pożyczki w Ofin jest wyjątkowo prostym procesem, pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut. Wystarczy wykonać kilka łatwych kroków:

 1. Określ interesującą cię kwotę i czas spłaty w kalkulatorze, następnie wybierz opcję “wnioskuj”
 2. Wypełnij formularz wnioskujący. Aby uzupełnić w nim wszystkie dane, niezbędny będzie dowód osobisty, adres e-mail, oraz numer telefonu
 3. Dokonaj weryfikacji tożsamości. W tym celu wykorzystasz aplikację weryfikacyjną. Instrukcje, jak należy postępować, będą widoczne na stronie.
 4. Umowę otrzymasz na wskazany adres e-mail lub przyniesie ją kurier, zależnie od twoich preferencji.
 5. Po zaakceptowaniu umowy internetowej lub wypełnieniu jej z pomocą kuriera pieniądze zostaną przesłane na twoje konto. Będziesz mógł z nich korzystać, gdy tylko bank zaksięguje przelew.

Ofin – podsumowanie

Usługa oferowana przez Ofin to szansa na nawet 20 000 zł z dogodnym okresem spłaty od 6 do 60 miesięcy. Aby otrzymać pożyczkę z pomocą serwisu, wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty i być osobą zamieszkałą na terenie Polski, nie młodszą niż 20 lat i nie starszą niż 80. Proces wnioskowania jest bardzo prosty, a pieniądze mogą trafić na konto klienta już w 15 minut.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
500 In stock
5 of 5. Votes: 12

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status