Niewielkapozyczka

Niewielka Pożyczka to marka działająca na rynku już od kilku lat. Oferując najwyższej jakości usługi zyskała licznych fanów. W swoim asortymencie posiada szybką pożyczkę online na kwotę 2 000 zł.

Kwota pożyczki
200 - 5,000 zł
Pierwsza do 2,500 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
1913.99%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
200 - 5,000 zł
Pierwsza do 2,500 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
1913.99%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
200 - 5,000 zł
Pierwsza do 2,500 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
1913.99%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

O firmie Niewielka Pożyczka

Niewielka Pożyczka działa na polskim rynku od kilku lat i z powodzeniem powiększa grono zadowolonych klientów. Firmie zaufało już ponad 200 tys. Polaków. Firma jest częścią międzynarodowej spółki Aventus Group Sp.z.o.o., która w swoich szeregach posiada również takie firmy jak: Pożyczka Plus, Smart Pożyczka, Rata na Plus, Lew Pożyczki, Finansowe Posiłki.

Grupa jest potentatem na rynku szybkich pożyczek. Mimo że funkcjonuje w Polsce od 2012 r., liczba firm robi wrażenie. Oprócz Polski posiada również swoje marki w takich krajach jak: Litwa, Łotwa, Czechy, Ukraina, Kazachstan i Gruzja.

Podstawowym celem firmy jest ułatwianie dostępu do swoich usług wszystkim osobom zainteresowanym wzięciem pożyczki, bezpieczeństwo danych oraz uczciwe podejście do klienta.

Oferty pożyczek w Niewielka Pożyczka

Niewielka Pożyczka przygotowała atrakcyjną ofertę dla nowych klientów – pierwsza darmowa pożyczka na maksymalną kwotę 3500 zł. Jedynym wymogiem, aby uniknąć kosztów, jest terminowa spłata zobowiązania. Firma daje kilka wariantów spłaty zadłużenia:

 • 5 dni
 • 10 dni
 • 15 dni
 • 20 dni
 • 25 dni
 • 30 dni

W podstawowej ofercie mamy do wyboru pożyczkę w kwocie wahającej się między 200 a 3500 zł. Sporym plusem firmy jest fakt, że nie wymaga ona podawania celu pożyczki.

Oznacza to, że możemy przeznaczyć pieniądze na dowolny cel.

Wnioskowanie pożyczki w Niewielka Pożyczka

Firma stara się w maksymalny sposób usprawnić proces wnioskowania, aby ten był jak najprostszy i jak najszybszy. Pierwszym krokiem, jaki trzeba wykonać, jest wejście na stronę firmy i wybranie za pomocą suwaka kwoty i terminu spłaty pożyczki, jaka nas interesuje. Wbudowany, automatyczny kalkulator wyliczy nam koszty związane z usługą. Pomoże nam to w wybraniu odpowiedniej oferty dla siebie. Kolejnym etapem jest wypełnienie wniosku. Musimy podać w nim niezbędne dane, które znajdziemy w dowodzie osobistym.

Warto kilkukrotnie sprawdzić, czy dane zostały przez nas poprawnie wprowadzone. W innym przypadku mogą wystąpić problemy z wnioskowaniem. Ominiemy też potencjalne opóźnienia z tym związane a co gorsza odrzucenie całkowicie wniosku. Ważnym punktem dla każdej firmy pożyczkowej jest weryfikacja klienta. W Niewielka Pożyczka można to zrobić na dwa sposoby:

 1. Wysłanie tzw. przelewu weryfikacyjnego w postaci 1 gr.
 2.  Szybka weryfikacja danych za pomocą aplikacji. Polega to na pobraniu przez firmę informacji o naszych płatnościach z rachunku bankowego.

Dużym ułatwieniem w przebiegu uzyskania pożyczki jest fakt, że całość transakcji jest dokonywana 100%, czyli przez internet. Nie musimy się udawać do fizycznego oddziału, aby ubiegać się o pożyczenie pieniędzy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Niewielka Pożyczka

Każda firma pożyczkowa stawia przed swoimi klientami pewne wymagania. Nie inaczej jest w Niewielka Pożyczka. Pierwszym wymogiem jest posiadanie polskiego obywatelstwa i stałego miejsca zameldowania. Następne to wiek: nie może być niższy niż 21, a wyższy niż 73 lata. Dzięki takiej rozpiętości wieku o pożyczkę mogą aplikować zarówno osoby młode, jak i emeryci czy renciści.

Kolejnymi wymogami jest posiadanie numeru telefonu, konta bankowego i dowodu osobistego. Nie należy zapominać o tym, że osoba ubiegająca się o pożyczkę nie może figurować w bazie dłużników (ERIF, BIK i KRD).

Zalety Niewielka Pożyczka

 • Pierwsza pożyczka za darmo (do 3500 zł)
 • Wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki (do 3500 zł)
 • Minimum formalności
 • Dwie możliwości weryfikacji danych klienta
 • Stabilna, międzynarodowa firma
 • Szybka decyzja pożyczkowa

Wady Niewielka Pożyczka

 • Weryfikacja danych klienta w bazach dłużników (ERIF, BIK i KRD)
Rating:
Sending data...
Done!
logo
200 In stock
5 of 5. Votes: 16

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky