netGotówka

Kwota pożyczki
50 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
20-70 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
50 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
20-70 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
50 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
20-70 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

Nasza recenzja i opinie klientów o firmie netGotówka

Pożyczka w netGotowka.pl

NetGotówka jest polską firmą pożyczkową udzielającą popularnych chwilówek. To, co wyróżnia ja na tle konkurencji, jest stosunkowo długi termin spłaty, bo aż 42 dni. To duży plus w porównaniu do firm, które chwilówek udzielają maksymalnie na 30 dni.

W netGotówka nowi klienci mogą pożyczyć od 800 do maksymalnie 2200 złotych. Mogą również wybrać termin spłaty – od 2 do 5 tygodni. O pożyczkę mogą wnioskować osoby pełnoletnie, natomiast pożyczkodawca nie podaje górnej granicy wieku. Aby otrzymać dodatkową gotówkę, trzeba też mieć polskie obywatelstwo, własny rachunek bankowy oraz numer telefonu komórkowego. Trzeba mieć też czyste konto w bazach dłużników oraz mieć stały dochód z umowy o pracę, emerytury lub renty. Aktualnie netGotówka nie udziela pożyczek osobom, które prowadzą działalność gospodarczą.

Ponadto, firma od niedawna wprowadziła opcję pożyczki dla obcokrajowców – mogą oni wnioskować o maksymalnie do 2200 PLN na okres od 2 do 5 tygodni. Akceptowane są tylko osoby z udokumentowanymi dochodami z terenu Polski.

Składanie wniosku w netGotówka trwa kilka minut. Potrzebne jest dostarczenie skanu z banku informującego o przelewie dochodu za ostatni miesiąc. Konieczne jest również przelanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza, która ma potwierdzić tożsamość wnioskodawcy. Wnioski przyjmowane są przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Jeżeli decyzja pożyczkowa jest pozytywna, pieniądze trafiają na konto wnioskodawcy w ciągu 10 minut.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: pożyczka 1.000 zł na 5 tyg. (35 dni), całkowity koszt pożyczki 297,70 zł, całkowita kwota do zapłaty 1.297,70 zł. Łączne koszty: 29,77% kwoty pożyczki (RRSO 1.403,19%), w tym: oprocentowanie: 19,10 zł (20% w skali roku), prowizja za udzielenie pożyczki: 250 zł (25%), prowizja zależna od okresu trwania pożyczki: 28,60 zł (30% w skali roku).

Net Gotówka w pigułce

 • Dla wszystkich 18+
 • Do 2200 zł
 • Spłata do 5 tygodni
 • Pożyczki dla obcokrajowców do 2200 zł
 • Nie akceptują opóźnień w BIK
 • Sprawdzają BIG-i
 • Konieczne dołączenie do wniosku skanu przelewu od pracodawcy
 • Weryfikacja przez przelew (1 gr)
 • Realizują błyskawiczne przelewy (większość klientów otrzymuje pożyczkę w 10 minut)

Jakie warunki należy spełnić, aby dostać pożyczkę w Net Gotówka?

Aby otrzymać pożyczkę w Net Gotówka musisz spełnić kilka warunków:

 • ukończone 18 lat,
 • obywatelstwo polskie bądź ukraińskie,
 • konto w banku,
 • telefon komórkowy,
 • mail,
 • wynagrodzenie otrzymywane na swoje konto bankowe,
 • niezaleganie ze spłatą pożyczek wobec banków i innych instytucji pożyczkowych.

Jak starać się o pożyczkę?

 • Wybierz kwotę i okres spłaty
 • Zarejestruj się na portalu (nie zapomnij do wniosku dołączyć skanu przelewu wynagrodzenia, obcokrajowcy muszą dołączyć dodatkowe dokumenty – skan bądź zdjęcie)
 • Potwierdź dane przelewem weryfikacyjnym
 • Poczekaj na decyzję

Zalety firmy Netgotówka.pl

 • Pożyczki nie tylko dla Polaków
 • Dłuższy niż standardowy okres spłaty (do 5 tygodni)
 • Pieniądze nawet w 10 minut od pozytywnej decyzji
Rating:
Sending data...
Done!
logo
50 In stock
5 of 5. Votes: 11

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky