mikrokasa.pl

Kwota pożyczki
200 - 3,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend
Kwota pożyczki
200 - 3,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend
Kwota pożyczki
200 - 3,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend

Mikrokasa jest firmą pozabankową, która działa na naszym rynku pożyczkowym od 2006 roku. Wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym pozwoliło jej stworzyć jakością ofertę z interesującymi produktami pozabankowymi, które zawierają elastyczne warunki oraz są dostosowane do oczekiwań i możliwości klientów. Warto wiedzieć, że ten pożyczkodawca jest sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk dla firm zrzeszonych w Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Ponadto może się pochwalić tytułem Firmy Przyjaznej Finansowo, który świadczy o dużym zaufaniu konsumentów.

Mikrokasa – oferta

Każdy, kto potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki powinien zainteresować się internetowymi usługami finansowymi od firmy pożyczkowej Mikrokasa. Na stronie internetowej tego pożyczkodawcy można znaleźć ofertę z następującymi produktami pozabankowymi:

 • pożyczka na 1 miesiąc,
 • pożyczka do 30 miesięcy,
 • konsolidacja do 60 miesięcy.

Mikrokasa – warunki uzyskania szybkiej pożyczki online

Każdy pożyczkobiorca powinien wiedzieć, że zanim uzyska jeden z oferowanych produktów pozabankowych na stronie internetowej Mikrorakasa.pl, najpierw powinien spełnić określone warunki. W przeciwnym wypadku nie będzie mógł wziąć udziału w procesie wnioskowania o pożyczkę.

O szybką pożyczkę online w firmie Mikrokasa, mogą się starać konsumenci którzy:

 • są pełnoletni,
 • mają polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty,
 • posiadają ważny dowód osobisty
 • założyli osobisty rachunek bankowy,
 • są zameldowane na terenie Polski,

Jak uzyskać pożyczkę w Mikrokasa?

Proces wnioskowania o jeden z produktów finansowych dostępnych na stronie internetowej Mikrorkasa.pl jest łatwy i nie zabiera dużej ilości czasu. Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, w którym wyjaśniamy, w jaki sposób najłatwiej zaciągnąć szybką pożyczkę online w tej firmie pożyczkowej:

 • Po pierwsze należy wypełnić wniosek o szybką pożyczkę, w którym trzeba wskazać: numer konta bankowego, numer telefonu, numer dowodu osobistego, numer PESEL oraz kilka informacji dotyczących naszej sytuacji finansowej.
 • Jeśli wniosek zostanie zweryfikowany w pozytywny sposób, pracownik Mikrokasy skontaktuje się z nami i poinformuje nas o tym. Trzeba pamiętać, że na decyzję pożyczkową trzeba trochę poczekać, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość.
 • Następnie pożyczkodawca powinien zaakceptować wybraną przez nas kwotę pożyczki i poinformować nas o tym poprzez wysłanie wiadomości e-mail i SMS. Pieniądze zostaną przelane na wskazany rachunek bankowy.

Mikrokasa – zalety

 • wysoka przyznawalność pożyczek
 • wysokie kwoty pożyczek, maksymalnie do 40 000 zł
 • długi okres spłaty, nawet do 60 miesięcy
 • indywidualne podejście do klienta
 • brak dokładnej weryfikacji klientów w bazach dłużników
Rating:
Sending data...
Done!
logo
200 In stock
4.8 of 5. Votes: 4

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky