Łatwa Pozyczka

Kwota pożyczki
2,000 - 20,000 zł
Pierwsza do 20,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120 mc
RRSO
34.97%
od 18 lat na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
2,000 - 20,000 zł
Pierwsza do 20,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120 mc
RRSO
34.97%
od 18 lat na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
2,000 - 20,000 zł
Pierwsza do 20,000 zł
Czas na spłatę
1 - 120 mc
RRSO
34.97%
od 18 lat na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Łatwa Pożyczka, zgodnie ze swoją nazwą, przyciąga klientów prostą procedurą składania wniosku. Oprócz tego oferuje konkurencyjne kwoty pożyczek (od 2000 do 20000 zł) oraz bardzo elastyczny czas spłaty (do nawet 60 miesięcy). Wniosek online, rozmowa z konsultantem, bezpłatna wizyta kuriera i już możemy się cieszyć nowymi środkami na koncie.

Pożyczka na raty w Łatwa Pożyczka – kwoty i czas spłaty

Łatwa Pożyczka oferuje szybką pożyczkę ratalną online w wysokości od 2000 do 20000 zł, o okresie spłaty od 6 do 60 miesięcy. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty, zaświadczenie o stałym dochodzie i stały adres zamieszkania. Wiosek składamy za pośrednictwem strony internetowej, następnie czeka nas telefoniczna weryfikacja oraz wizyta kuriera z umową. Po jej podpisaniu w ciągu 24 godzin pieniądze pojawią się na wskazanym we wniosku koncie.

 • kwota pożyczki od 2 000 do 20 000 zł;
 • okres spłaty od 6 do 60 miesięcy;
 • wniosek składany online, telefoniczna weryfikacja danych przez konsultanta;
 • pieniądze na koncie w 24 godziny od podpisania umowy.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Łatwa Pożyczka

By ubiegać się o pożyczkę ratalną w Łatwa Pożyczka należy spełnić kilka warunków:

 • wiek od 20 do 80 lat;
 • stałe i udokumentowane źródło dochodu;
 • stałe miejsce zamieszkania;
 • brak negatywnej historii kredytowej w BIG INfoMonitor, KRD, ERIF i BIK S.A.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

 • Dowód osobisty;
 • dokument potwierdzający stały dochód (wyciąg z konta, umowa idp.);
 • dokument potwierdzający stały adres zamieszkania.

Łatwa Pożyczka – weryfikacja w bazach dłużników

Łatwa Pożyczka weryfikuje wnioskodawców w następujących bazach dłużników: BIK S.A., BIG InfoMonitor, KRD i ERIF. Negatywna historia kredytowa w którejś z wymienionych baz może skutkować negatywnym rozpatrzeniem wniosku o pożyczkę.

Czy Łatwa Pożyczka udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Nie. Baza BIK zostaje sprawdzona każdorazowo podczas składania wniosku przez klienta.

Czy Łatwa Pożyczka udziela pożyczek dla zadłużonych?

Tylko jeżeli nie figurują oni w ww. bazach dłużników.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka akceptuje wszelkie formy zatrudnienia, które zapewniają wnioskodawcy stały dochód, który może udokumentować.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Łatwa Pożyczka – krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną online w Łatwa Pożyczka jest niezwykle prosty:

 • Na stronie głównej Łatwiej Pożyczki przy pomocy suwaków wybieramy kwotę i okres spłaty, który nas interesuje;
 • następnie wypełniamy wniosek, uzupełniając go o nasze dane;
 • w przypadku wstępnej pozytywnej oceny zdolności kredytowej oczekujemy kontaktu telefonicznego konsultanta, który potwierdzi nasze dane;
 • kolejny etap to dostarczenie przez kuriera umowy i podpisanie jej przez wnioskodawcę;
 • w ciągu 24 godzin od podpisania umowy środki znajdą się na wskazanym we wniosku koncie.

Weryfikacja tożsamości klienta Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka jest pośrednikiem pożyczkowym, sama weryfikuje dane wnioskodawców drogą telefoniczną. Do uzyskania pożyczki może być konieczna inna forma weryfikacji tożsamości, w zależności od końcowego pożyczkodawcy.

Spłata pożyczki na raty w Łatwa Pożyczka

Pożyczkę należy spłacać na numer konta podany w Umowie pożyczki. Raty spłacać możemy za pomocą przelewu (bankowość elektroniczna) lub dokonując płatności w dowolnym banku, na Poczcie lub w Agencji Opłat. Warto pamiętać, by w tych ostatnich przypadkach dokonać płatności na co najmniej trzy dni przed terminem spłaty, by uniknąć opóźnień.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, pożyczkobiorca może spłacić swoją pożyczkę przed terminem.

Wydłużenie terminu spłaty

Niestety Łatwa Pożyczka nie oferuje wydłużania terminu spłaty. W przypadku problemów z terminową spłatą firma prosi o kontakt z Biurem Obsługi Klienta, w celu wypracowania optymalnego rozwiązania.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

W przypadku problemów z terminową spłatą Łatwa Pożyczka w pierwszej kolejności prosi o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Jeżeli mimo tego raty nie będą spłacane terminowo pożyczkobiorcę czekają karne odsetki, a także przekazanie długu firmie windykacyjnej.

Jak przebiega windykacja należności?

Łatwa Pożyczka zawsze liczy na porozumienie między firmą a pożyczkobiorcą zwlekającym ze spłatą. Jeżeli ono jednak nie nastąpi firma zastrzega sobie prawo do korzystania z usług zewnętrznych firm windykacyjnych. Niestety nie podaje do publicznej wiadomości z jakimi firmami współpracuje.

Kolejna pożyczka w Łatwa Pożyczka

O kolejną pożyczkę w Łatwej Pożyczce można wnioskować po terminowym spłaceniu pierwszej (pamiętajmy, że o spłaconej pożyczce mówimy wtedy, gdy ostatnia rata została zaksięgowana na koncie pożyczkodawcy).

Logowanie do panelu użytkownika

Łatwa Pożyczka nie udostępnia swoim klientom panelu użytkownika. Wybrała inne formy komunikacji (poczta elektroniczna, rozmowa telefoniczna).

Problemy z logowaniem

Na stronie Łatwa Pożyczka użytkownik nie loguje się do żadnego panelu/profilu klienta. W związku z tym nie ma również potrzeby logowania.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Łatwa Pożyczka nie udostępnia swoim klientom panelu użytkownika. Dane podane podczas składania wniosku może zmienić za pomocą infolinii (611 100 431) lub adresu e-mail: [email protected].

Rating:
Sending data...
Done!
logo
2000 In stock
5 of 5. Votes: 5

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky