kviku.pl

Kwota pożyczki
50 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
20-75 lat bez BIK w weekend
Kwota pożyczki
50 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
20-75 lat bez BIK w weekend
Kwota pożyczki
50 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
20-75 lat bez BIK w weekend

Kviku to jeden z globalnych pionierów w pożyczkowym sektorze fintech. Jako formę pożyczania proponuje formułę B2B2C, czyli, inaczej mówiąc jest pośrednikiem w pożyczkach społecznościowych. Na rynku działa już, jak na fintech, bardzo długo, bo już od 2013 roku. Kviku zdążył od tego czasu obsłużyć już ponad 5 000 000 wniosków pożyczkowych i udzielić finansowania na łączną kwotę niemal 100 milionów euro.

Krajem, w którym narodził się Kviku jest Rosja. To tam po raz pierwszy ten innowacyjny portal rzucił wyzwanie bankom. Obecnie działa na całym świecie, w tym – oprócz Rosji, Polski i Hiszpanii – w krajach takich jak Indonezja, Filipiny czy Wietnam. Udziela w nich tak zwanych mikrokredytów wspierających rozwój lokalnych społeczności. Nic dziwnego, że ten fintech rozwija się w rekordowym tempie! Działalność instytucji jest nadzorowana i regulowana przez Centralny Bank Rosji.

W swoim pożyczkowym portfolio holding Kviku posiada zróżnicowane produkty finansowe. Firma wydaje wirtualne karty kredytowe, pożyczki w punktach sprzedaży, czyli szybki kredyt na zakupy oraz linię kredytową. Aktualnie w Polsce dostępny jedynie ostatni z tych produktów.

Jak działa Kviku?

Wniosek o pożyczkę w Kviku jest przetwarzany już w 20 sekund. Do oceny potencjalnego klienta używane jest ponad 30 baz danych, a pod uwagę branych jest ponad 10 tysięcy parametrów.

Do konta w Kviku można dodać swoją kartę płatniczą, dzięki czemu nie trzeba będzie pamiętać o systematycznej spłacie pożyczki. Ratalna kwota spłaty zostanie pobrana z konta co 2 tygodnie.

Jak wziąć pożyczkę w Kviku krok po kroku?

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wzięcie pożyczki w Kviku to przyjemność. Przy wypełnianiu wniosku o finansowanie do wypełnienia mamy zaledwie sześć pól. To rekordowo mała liczba. Dzięki temu wniosek jest procedowany właściwie natychmiastowo – wystarczy poczekać zaledwie do 30 sekund na jego ocenę. W dalszym kroku należy przejść weryfikację tożsamości przez potwierdzenie adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Po tej czynności można już korzystać z pożyczki na swoim koncie online!

Zobaczmy, jak to wygląda krok po kroku:

  1. Wypełnij krótki kwestionariusz. Wystarczy wypełnić zaledwie sześć pól!
  2. Potwierdź numer telefonu lub email przez kod, który na nie otrzymałeś.
  3. Wybierz odpowiadającą ci linię kredytową.
  4. Już po chwili będziesz mógł korzystać z otrzymanych pieniędzy.

Kviku – zalety

  • Elastyczna linia kredytowa do 3 tys. euro
  • Finansowanie nawet na pół roku
  • Najszybszy wniosek kredytowy na rynku – już od 20 sekund
  • Bardzo prosta weryfikacja tożsamości – wystarczy telefon komórkowy
  • Szybka pożyczka w całości online
  • Globalna firma o ogromnym doświadczeniu

Kviku – pożyczka społecznościowa

Kviku to pożyczka społecznościowa. Prywatni inwestorzy z całego świata mogą zainwestować w pożyczkę, która zostanie udzielona tobie. Potwierdzenie transakcji odbywa się w innowacyjny sposób, bo przez tokeny działające na zasadzie blockchain.

Rewolucyjne technologicznie podejście Kviku znalazło swoje uznanie na całym świecie. O firmie pisał m.in. Forbes, Moscow Times czy Reuters. System Kviku jest na tyle skuteczny, że firma obecnie nie przyjmuje nowych inwestorów. Dzięki tak znacznej podaży kapitału można liczyć tu na pożyczkę na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
50 In stock
5 of 5. Votes: 6

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky