kredytok.pl

Kwota pożyczki
1,000 - 6,000 zł
Pierwsza do 2,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
1,000 - 6,000 zł
Pierwsza do 2,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
1,000 - 6,000 zł
Pierwsza do 2,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18 lat bez BIK w weekend
WEŹ POŻYCZKĘ

Jak działa KredytOK? 

KredytOK to firma pożyczkowa należąca do spółki Capital Service. Pożyczkodawca specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb finansowych każdego wnioskodawcy. Firma działa na polskim rynku już od 1999 roku i stale poszerza grono zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z jej usług.  

KredytOK – oferta 

W ofercie KredytOK znajdują się szybkie pożyczki na raty. Minimalna kwota o jaką mogą wnioskować klienci wynosi 1000 zł, natomiast maksymalna – 7000 zł. Spłata pożyczki odbywa się w 12, 18, 24 lub 36 wygodnych miesięcznych ratach. Oferta skierowana jest do osób, które chcą uzyskać niewielką kwotę z dłuższym okresem spłaty dostosowanym do indywidualnych możliwości i oczekiwań.

Firma umożliwia trzy formy wypłaty pożyczki: na konto bankowe, z odbiorem na poczcie lub z dowozem pod wskazany przez klienta adres. Uzyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. 

Pożyczka w KredytOK – warunki i wymagania 

By otrzymać pożyczkę w KredytOK powinieneś spełnić następujące kryteria określone przez firmę: 

  • ukończenie 21 roku życia; 
  • posiadanie polskiego obywatelstwa; 
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego; 
  • posiadanie numeru telefonu oraz adresu e-mail. 

Oczywiście, w przypadku wypłaty na konto wnioskodawca powinien posiadać także rachunek bankowy. 

Oprócz powyższych podstawowych kryteriów niezbędne jest także posiadanie stałego dochodu, które umożliwi spłatę zaciągniętego zobowiązania. Pożyczkodawca akceptuje wiele źródeł dochodu takich jak m.in.: umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, renta, zasiłki, emerytura czy alimenty. 

Jakie bazy sprawdza KredytOK? 

W trakcie procesu wnioskowania pożyczkodawca weryfikuje następujące bazy dłużników: 

  • BIK (Biuro Informacji Kredytowej); 
  • KRD (Krajowy Rejestr Długów); 
  • BIG InfoMonitor; 
  • KBIG (Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej); 
  • ERIF. 

Czy KredytOK udziela pożyczek dla zadłużonych? 

Firma zapewnia, że przyznanie pożyczki zależne jest od oceny zdolności kredytowej. Negatywne wpisy w rejestrach dłużników mogą znacznie utrudnić pozyskanie pożyczki, warto jednak wiedzieć, że pożyczkodawca cechuje się indywidualnym podejściem do każdego wnioskodawcy, zatem nie w każdym przypadku posiadanie niechlubnych wpisów przekreśla szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji. 

Jak złożyć wniosek o pożyczkę online w KredytOK? 

Wnioskowanie o pożyczkę w KredytOK jest niezwykle proste i szybkie. Po wyborze oferty KredytOK w rankingu pożyczek na raty wystarczy kliknąć w przycisk “Weź pożyczkę”. Zostaniesz wówczas przekierowany na stronę pożyczkodawcy, gdzie należy wypełnić szybki formularz. Ustal wysokość kwoty pożyczki, wpisz swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Po przesłaniu formularza na podany numer telefonu otrzymasz kod, który powinieneś wpisać w odpowiedniej rubryce. W kolejnym etapie należy uzupełnić wniosek podając w nim pozostałe niezbędne dane dotyczące m.in.  adresu zamieszkania, wysokości osiąganych dochodów oraz wysokości miesięcznych wydatków. Po przesłaniu wniosku rozpoczyna się proces weryfikacji tożsamości klienta. Odbywa się on za pomocą systemu Kontomatik. Po pozytywnym przejściu procesu identyfikacyjnego skontaktuje się z Tobą konsultant, który przedstawi Ci spersonalizowaną ofertę. Jeżeli ją zaakceptujesz niebawem otrzymasz decyzję odnośnie przyznania pożyczki. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, wystarczy, że zawrzesz umowę, a dodatkowe środki zostaną Ci wypłacone w wybrany przez Ciebie sposób – na rachunek bankowy, czekiem GIRO lub za pośrednictwem mobilnego doradcy KredytOK.  

Czy w KredytOK można mieć dwie pożyczki? 

W większości firm pożyczkowych o kolejną pożyczkę możesz wnioskować dopiero wówczas, gdy dokonasz całkowitej spłaty obecnego zadłużenia. Warto zatem zauważyć, że KredytOK umożliwia zaciągnięcie kolejnej pożyczki po terminowej spłacie trzech rat obecnego zobowiązania. 

KredytOK – wcześniejsza spłata pożyczki na raty 

W zależności od wybranego wariantu okres spłaty pożyczki w KredytOK wynosi 12, 18, 24 lub 36 miesięcy. Klient ma jednak prawo do uregulowania zobowiązania przed terminem spłaty oznaczonym w umowie. Wówczas całkowity koszt pożyczki zmniejszy się o koszty dotyczące niewykorzystanego okresu umowy. Klientowi, który dokonał wcześniejszej spłaty należy się również zwrot części poniesionej prowizji.  

Wakacje kredytowe w KredytOK 

Warto wiedzieć, że pożyczkodawca umożliwia swoim klientom skorzystanie z wakacji kredytowych z powodu utraty pracy lub innego głównego źródła dochodu. Zawieszenie płatności rat może wynosić od 1 do 3 miesięcy. Okres spłaty oraz wszystkie terminy wskazane w umowie ulegną wówczas przedłużeniu o okres wstrzymania umowy. Jeżeli chcesz skorzystać z wakacji kredytowych powinieneś przesłać pożyczkodawcy odpowiedni wniosek – jego wzór znajdziesz na stronie KredytOK. 

Pamiętaj, że brak kontaktu z pożyczkodawcą i zaleganie ze spłatą skutkuje naliczeniem karnych odsetek i kosztów działań windykacyjnych.  

KredytOK – kontakt 

Jeżeli masz pytania do pożyczkodawcy możesz skontaktować się z nim telefonicznie pod numerem 601 500 500. Infolinia KredytOK jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00. Możesz również przesłać wiadomość e-mail na adres: [email protected].

KredytOK – opinie klientów 

KredytOK to znana firma pożyczkowa funkcjonująca na polski rynku już od 1999 roku. Pożyczkodawca cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Pożyczki oferowane przez KredytOK są dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów oraz cechują się wysoką przyznawalnością. Z oferty firmy możesz skorzystać przez Internet, w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności wychodzenia z domu. Klienci są w szczególności zadowoleni z szybkiego procesu uzyskania pożyczki oraz możliwości formy wypłaty środków.  

Rating:
Sending data...
Done!
logo
1000 In stock
4.5 of 5. Votes: 4

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky