Hapipozyczki

Kwota pożyczki
2,000 - 15,000 zł
Pierwsza do 15,000 zł
Czas na spłatę
6 - 24 mc
Pierwsza do 24 mc
RRSO
10%
od 18 lat bez BIK na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
2,000 - 15,000 zł
Pierwsza do 15,000 zł
Czas na spłatę
6 - 24 mc
Pierwsza do 24 mc
RRSO
10%
od 18 lat bez BIK na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
2,000 - 15,000 zł
Pierwsza do 15,000 zł
Czas na spłatę
6 - 24 mc
Pierwsza do 24 mc
RRSO
10%
od 18 lat bez BIK na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

HapiPożyczki to bardzo korzystna oferta pożyczki na raty. Sprawdź ofertę HapiPożyczki, w której możesz uzyskać nawet do 15 000 złotych na okres 36 miesięcy. Proste zasady udzielania pożyczek czynią z HapiPożyczki wyjątkowo atrakcyjną ofertę pośród licznej konkurencji. Dowiedz się więcej na temat HapiPożyczki i czytaj dalej.

Pożyczka na raty w HapiPożyczki – kwoty i czas spłaty

HapiPozyczki oferuje pożyczkę ratalną na kwoty od 800 złotych do nawet 15 000 złotych. Okres spłaty to między 6 a 36 miesięcy do wyboru. Prosty wniosek internetowy oraz minimum formalności. To cechy szczególne oferty pożyczkowej HapiPożyczki. Firma oferuje pożyczki dla osób od 18 roku życia. Bez zaświadczenia o dochodach. Jedyny dokument niezbędny, aby skorzystać z oferty HapiPożyczki to dowód osobisty. Co więcej, spłatę można rozpocząć dopiero 2 miesiące od uzyskania pożyczki, a do tego firma daje możliwość skorzystać z wakacji kredytowych.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w HapiPożyczki

O pożyczkę ratalną w HapiPożyczki ubiegać się może praktycznie każdy. Minimalny wiek potencjalnego pożyczkobiorcy to już 18 lat, natomiast górnej granicy HapiPozyczki nie wyznacza, dzięki czemu nawet emeryci mają szansę na uzyskanie pożyczki. Niezbędne jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz adresu stałego zamieszkania na terenie kraju. Żeby ubiegać się o pożyczkę w HapiPozyczki niezbędny będzie również dowód osobisty, a dokładniej seria i numer dowodu oraz numer PESEL klienta. Oczywiście konieczne do złożenia wniosku o pożyczkę jest urządzenie z dostępem do internetu – telefon lub komputer. Numer telefonu będzie także potrzebny w kolejnych krokach. Niezbędny będzie także aktywny rachunek bankowy.

 • Minimalny wiek to 18 lat
 • Niezbędne dokumenty to jedynie dowód osobisty
 • Konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz adresu stałego zamieszkania na terenie kraju
 • Niezbędne jest posiadanie rachunku bankowego
 • Potrzebny jest aktywny numer telefonu

Jakie formy zatrudnienia akceptuje HapiPożyczki?

HapiPożyczki nie precyzuje wymagań co do źródeł dochodu. Nie oczekują przedłożenia żadnych dokumentów poświadczających dochód. Bez względu na to, czy potencjalny pożyczkobiorca zatrudniony jest na umowie o pracę, umowie-zleceniu, umowie o dzieło, a co więcej czy jest emerytem lub rencistą, nie przekreśla to jego szans na uzyskanie pożyczki w HapiPożyczki.

HapiPożyczki – weryfikacja w bazach dłużników

HapiPozyczki, w procesie weryfikacji i wydawania decyzji, sprawdza klienta pod kątem jego historii kredytowej. Dłużnicy, którzy nie spłacają swoich zadłużeń w terminie nie mają szans na pożyczkę w HapiPożyczki. Jeśli klient ma inne długi, które jednak opłacane są terminowo, nie powinno być to przeszkodą, aby uzyskać pozytywna decyzję od firmy HapiPożyczki. Jest to sposób na upewnienie się, że pożyczone środki wrócą do pożyczkodawcy.

Czy HapiPożyczki udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Niestety nie, HapiPożyczki każdorazowo dokonuje weryfikacji w bazach dłużników w celu sprawdzenia, czy klient jest wypłacalny.

Czy HapiPożyczki udziela pożyczek dla zadłużonych?

HapiPożyczki nie przekreśla szans na uzyskanie pożyczki w ich firmie, jeśli klient posiada inne aktywne zadłużenia. Kluczowe jest to, aby były one terminowo spłacane. Spłacone już zobowiązania, nawet jeśli nie były opłacane terminowo, nie rzutują na decyzję instytucji pożyczkowej.

Czy w HapiPożyczki można wziąć pożyczkę z komornikiem?

To zależy od wysokość zadłużenia komorniczego i źródła pochodzenia długu. Jeśli jest ono niewielkie pożyczkę z komornikiem otrzymamy tutaj bez problemu. Pożyczkodawca w każdym przypadku przeprowadzi analizę zdolności kredytowej i oceni szanse na spłatę zobowiązania.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w HapiPożyczki – krok po kroku

 • Wybranie kwoty i okresu spłaty, oraz wypełnienie wniosku
 • Przelew weryfikacyjny na kwotę 1 złotego
 • Oczekiwanie na przelew środków na konto

Proces wnioskowania o pożyczkę w HapiPożyczki jest bardzo prosty. Jedyny dokument jaki należy przygotować to dowód osobisty. Na stronie pożyczkodawcy, za pomocą interaktywnych suwaków należy wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres przeznaczony na spłatę zadłużenia. Kolejny krok to wypełnienie krótkiego i prostego wniosku online. W celu potwierdzenia danych niezbędne będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę. Po pomyślnym przejściu procesu weryfikacji zostaje czekać na decyzję HapiPożyczki w kwestii pożyczki. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pieniądze w niedługim czasie trafią na konto wnioskującego.

Hapipożyczki – zalety

 • Minimalny wiek to 18 lat,
 • Brak podanej górnej granicy wieku,
 • Minimum formalności i pożyczka na dowolny cel,
 • Możliwość rozpoczęcia spłacania rat po 2 miesiącach od otrzymania pożyczki,
 • Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych na okres jednego miesiąca,
 • Szybki proces weryfikacji danych i wniosku.

HapiPożyczki – podsumowanie

Od 800 złotych do nawet 15 000 złotych, na okres od 6 do 36 miesięcy. To podstawowe parametry pożyczki w HapiPożyczki. Brak wymagań co do dokumentów dodatkowych z wyjątkiem dowodu osobistego, to niewątpliwy atut tej instytucji finansowej. Do tego prosty wniosek i klarowne warunki uzyskania pożyczki – ukończone 18 lat, polskie obywatelstwo, aktualny numer telefonu i rachunek bankowy – to podstawowe zalety HapiPożyczki.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
2000 In stock
5 of 5. Votes: 5

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status