GruGru.pl

Kwota pożyczki
500 - 5,000 zł
Pierwsza do 5,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
1947.36%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 5,000 zł
Pierwsza do 5,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
1947.36%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 5,000 zł
Pierwsza do 5,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
1947.36%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

Grugru — pożyczka do 5000 zł

Maksymalna kwota pożyczki w Grugru wynosi 3000 zł. Najmniej możesz wziąć 500 zł. Czas spłaty to 30 dni. Serwis posiada przejrzyste zasady, a wszystkie koszty można zobaczyć od razu na stronie głównej. Wystarczy przesunąć suwak na kwotę, którą chce się pożyczyć i od razu wyskoczy ile wyniesie cała pożyczka, jaka będzie kwota do spłaty i jaka część to prowizja i odsetki.

Darmowa pierwsza pożyczka

Niestety, pożyczkodawca Grugru nie posiada żadnej promocji związanej z pierwszą pożyczką. Niezależnie, czy jesteś nowym klientem, czy starym, będziesz musiał spłacić nieco więcej niż zapożyczyłeś. Całkowita kwota kredytu powiększy się o prowizję i odsetki dla serwisu.

Pożyczka w Grugru— dla kogo?

Aby dostać pożyczkę w Grugru, musisz spełnić kilka warunków:

 • mieć ukonczone 18 lat,
 • być konsumentem,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • podczas badania zdolności kredytowej wyjdzie brak zadłużeń i pozytywna historia,
 • mieć rachunek w banku i posiadać dostęp do bankowości elektronicznej,
 • być właścicicielem aktualnego i używanego adresu e-mail.

Czy Grugru weryfikuje BIK, BIG i KRD?

Grugru, jak każdy pożyczkodawca, ma obowiązek sprawdzać swoich klientów w zewnętrznych bazach dłużników i dokonać oceny zdolności kredytowej. Robią to po to, aby upewnić się, że pożyczkobiorca jest w stanie udźwignąć podjęte zobowiązanie pieniężne. Grugru weryfikuje klientów między innymi w:

 • Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej S. A.,
 • Krajowym Biurze informacji Gospodarczej S. A.

Pożyczka w Grugru — jak wnioskować?

Jeśli jesteś zaiteresowany pożyczyką w Grugru, pomożemy przejść Ci przez wszystkie kroki wnioskowania. Cały proces jest szybki i wymaga od Ciebie zaledwie kilku minut.

 • Wejdź na stronę grugru.pl
 • Zarejestruj się, zakładając konto.
 • Wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki.
 • Wypełnij wniosek pożyczkowy. Serwis nie będzie wymagał żadnych dodatkowych dokumentów od Ciebie. Musisz jednynie wpisać swoje podstawowe informacje, takie jak: imię i nazwisko, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.
 • W następnym kroku będziesz musiał zalogować się na swoje konto bankowe, aby potwierdzić swoją tożamość. W tym momencie pożyczkodawca pobierze także Twój numer konta bankowego, na który potem wpłaci pożyczkę.
 • O decyzji zostaniesz powiadomiony SMS’em, albo wiadomością, która przyjedzie na podany przez Ciebie adres e-mail.
 • Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca wpłaci kwotę, o którą poprosiłeś, na Twoje konto bankowe.

Koszt pożyczki w Grugru

Na stronie grugru można znaleźć repreznatywny przykład. Zakłada RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) o wysokości 1947,36%, przy następujących założeniach: pożyczka zostanie wzięta na kwotę 1500 zł, a data jej spłaty to 30 dni. Wtedy całkowita kwota do zapłaty wyniesie 1922,48 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 10,50%. Czyli całkowity koszt kredytu to 422,48 zł. W tym zawiera się prowizja 409,53 zł i odsetki 12,95 zł.

Grugru – spłata pożyczki

Aby spłacić pożyczkę, potrzebujesz numeru konta bankowego, na który dokonasz przelew. Znajdziesz go w Panelu Klienta po zalogowaniu się na stronie pożyczkodawcy. Będzie on również zawarty w umowie, która zostanie Ci dostarczona na adres e-mail. Pamiętaj jednak, że jeśli dokonujesz spłaty kolejnej pożyczki w Grugru, numer bankowy do spłaty się zmieni i nie będzie taki, jak poprzedni. Każda pożyczka posiada swój własny numer rachunku bankowego.

Co się stanie, jeśli nie spłaciłem pożyczki w terminie?

W takim wypadku, Grugru podejmie działania windykacyjne. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, skontaktuj się z Działem Windykacji serwisu. Są dostępni pod numerem telefonu 226 022 865 oraz adresem e-mail: [email protected]. Nastąpi wtedy przedłużenie okresu spłaty pożyczki oraz ustalenie nowego terminu spłaty. Grugru jednocześnie zastrzega, że naliczy dodatkowe odsetki od kwoty pożyczki i zgodnie z prawem, będzie to dwukrotność wysokości osdetek ustawowych za opóźnienie.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
500 In stock
5 of 5. Votes: 17

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky