axi-card.pl

Kwota pożyczki
50 - 6,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
1 - 60 mc
Pierwsza do 30 dni
RRSO
od 0%
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
od 21 lat bez BIK w weekend na raty
Kwota pożyczki
50 - 6,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
1 - 60 mc
Pierwsza do 30 dni
RRSO
od 0%
od 21 lat bez BIK w weekend na raty
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
Kwota pożyczki
50 - 6,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
1 - 60 mc
Pierwsza do 30 dni
RRSO
od 0%
od 21 lat bez BIK w weekend na raty
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni

Jak wziąć pożyczkę w AXI CARD?

Proces pożyczkowy nie jest skomplikowany i sprowadza się do kilku etapów:

 • Ustalenie preferowanej kwoty pożyczki, a właściwie, wysokości limitu do wykorzystania na karcie. Można to zrobić za pomocą specjalnego suwaka, który znajdziemy na stronie, po wciśnięciu przycisku “Złóż wniosek”. Następnie będziemy musieli podjąć decyzję, czy wniosek chcemy uzupełnić samodzielnie, przez Internet, czy też wolimy przejść procedurę z pomocą konsultanta.
 • Wypełnienie formularza rejestracyjnego – jeśli zdecydowaliśmy się na telefoniczne wypełnianie wniosku, konieczne będzie podanie danych kontaktowych – imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu e-mail w formularzu kontaktowym. Po wciśnięciu przycisku “Wyślij” konsultant oddzwoni, by pomóc nam w uzupełnieniu właściwego wniosku pożyczkowego.
 • Wniosek pożyczkowy – w przypadku, gdy zdecydowaliśmy się na samodzielne uzupełnianie danych konieczne będzie podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail, numeru dowodu oraz okresów ważności dokumentu, adresu zameldowania i zamieszkania (oraz adresu dostawy karty), źródeł i wysokości dochodu, wydatków oraz kilku informacji dodatkowych, takich jak stan cywilny czy wykształcenie.
 • Weryfikacja tożsamości – odbywa się podczas wizyty kuriera, dlatego niezbędne jest posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości.
 • Przyznanie pożyczki – wstępna decyzja o przyznaniu limitu na karcie wydawana jest już podczas pierwszej rozmowy z konsultantem, tuż po uzupełnieniu wniosku.
 • Wypłata pieniędzy – środki na karcie staną się aktywne, gdy pożyczkodawca otrzyma podpisaną umowę.

Wymagania do wzięcia pożyczki

Karta AXI dedykowana jest osobom, które spełnią następujące wymagania:

 • mają przynajmniej 21 lat,
 • posiadają dochód potwierdzony wiarygodnymi dokumentami, nie niższy niż 1200 zł miesięcznie,
 • posiadają ważny dowód osobisty,
 • posiadają status konsumenta,
 • są obywatelami Polski i posiadają adres zameldowania na terenie kraju,
 • posiadają telefon komórkowy
 • nie posiadają opóźnień w Biurach Informacji Kredytowej, dłuższych niż 30 dni.

Jakie bazy sprawdza firma?

AXI CARD zapewnia, że zła historia kredytowa nie skreśla naszych szans na otrzymanie dodatkowych środków. Jednak dla firmy bardzo ważne jest terminowe regulowanie zobowiązań, dlatego każdego wnioskującego sprawdzi w następujących rejestrach:

 • Credit Check – rejestr Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej,
 • BIG InfoMonitor,
 • Krajowy Rejestr Długów,
 • ERIF,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Biuro Informacji Kredytowej,
 • rejestr Związku Banków Polskich.

Opóźnienia w spłatach, widniejące w rejestrach, dłuższe niż 30 dni, mogą być podstawą do odrzucenia wniosku o przyznanie limitu pożyczkowego na karcie.

Kiedy dostanę pieniądze z AXI CARD?

Choć karta AXI CARD nie jest standardową pożyczką, lecz raczej kartą kredytową, z limitem odnawialnym, proces wnioskowania jest równie prosty i przejrzysty, jak w przypadku tradycyjnych firm pożyczkowych. Klienci mogą ubiegać się o kartę na dwa sposoby: samodzielnie, przez Internet lub telefonicznie, z pomocą konsultanta. Wstępna decyzja o przyznanym limicie zostanie nam przekazana telefonicznie. Warto jednak pamiętać, że AXI CARD działa w dni robocze (poniedziałek – piątek) w godzinach od 09:00 do 17:00. Jeśli złożymy wniosek poza godzinami pracy lub w dni wolne, na odzew ze strony firmy będziemy musieli poczekać do następnego dnia roboczego, co może opóźnić otrzymanie pieniędzy.W przypadku AXI CARD, wpływ na czas dostępu do środków, ma również specyficzny sposób weryfikacji tożsamości i zdolności kredytowej. Każdy klient, by potwierdzić informacje uzupełnione we wniosku, będzie musiał przesłać na podany przez firmę adres e-mail jeden z dokumentów określających jego dochód. Mogą to być:

 • 3 ostatnie przelewy, potwierdzające zatrudnienie,
 • ostatni przelew emerytury lub decyzja o przyznaniu świadczenia lub waloryzacji,
 • ostatni przelew renty wraz z decyzją o jej przyznaniu,
 • ostatni przelew do ZUS (dla samozatrudnionych – firma musi działać i być zarejestrowana przynajmniej 6 miesięcy lub 3 miesiące, jeśli została otwarta po zawieszeniu działalności),
 • dla rolników – deklaracja podatkowa lub informacja o przelewach z tytułu dostaw,
 • dokument potwierdzający otrzymywanie zasiłków (akceptowane będą zarówno zasiłki stałe jak i okresowe, np. 500+).

Na podstawie tych informacji, firma potwierdzi zdolność kredytową i będzie mogła wysłać kuriera z umową. Ostatnim etapem jest weryfikacja danych osobowych, dokonana przez kuriera, który przywiezie umowę i nieaktywną kartę – porówna on dane złożone we wniosku, z danymi na dokumencie. Jeśli pojawią się nieprawidłowości, umowa nie zostanie wydana.

Cały proces wnioskowania o środki z AXI CARD może być dość czasochłonny. Po złożeniu wniosku, firma ma maksymalnie 24 godziny na skontaktowanie z pożyczkobiorcą. Ocena zdolności na podstawie dokumentów może potrwać do 48 godzin. Kolejne 2-3 dni może potrwać oczekiwanie na kuriera z umową i powrót podpisanych dokumentów do firmy. Jeśli wszystkie informacje będą poprawne, aktywacja samej karty będzie już natychmiastowa.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
50 In stock
4.9 of 5. Votes: 6

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky