creditron.org

Kwota pożyczki
300 - 15,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18-75 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
300 - 15,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18-75 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
300 - 15,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
od 0%
od 18-75 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

Creditron to serwis pożyczek pozabankowych oferujących usługi premium. Opłacając piętnasto dniową subskrypcję, otrzymujemy dostęp do pożyczek na aż 15 000 zł z czasem spłaty od 2 do 24 miesięcy oraz specjalnej podstrony omawiającej nasze zdrowie finansowe. Czytając dalej poznasz wszystkie szczegóły usługi Creditron.

Informacje o kosztach pożyczki w Creditron

Aby otrzymać dostęp do usługi Creditron, musimy najpierw dokonać płatności w wysokości 19,99 euro za okres 15 dni. Wtedy dostaniemy dostęp do listy opcji pożyczkowych, które pozwolą nam wybrać kwotę i termin pożyczki dostosowanych do naszej zdolności kredytowej. To od tych parametrów będzie zależeć koszt rat za pożyczkę online.

Pożyczka na raty w Creditron – kwoty i czas spłaty

Dzięki Creditron możemy uzyskać pożyczkę na sumę od 300 do 15 000 zł z okresem kredytowania od 2 do 24 miesięcy. Żeby otrzymać pożyczkę online, nie trzeba wysyłać żadnych dokumentów. Wystarczy być osobą dorosłą, posiadać konto bankowe oraz ważny dowód tożsamości.

 • Kwota pożyczki od 300 do 15 000 zł
 • Okres kredytowania od 2 do 24 miesięcy
 • Pożyczka dla osób od 18 do 75 roku życia
 • Wymagana karta bankowa oraz ważny dokument tożsamości

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Creditron

Pożyczki ratalne Creditron są dostępne dla osób dorosłych w wieku pomiędzy 18 a 75 lat, które posiadają aktualny dowód osobisty. Klient musi również przypisać kartę kredytową do konta, z której zostanie pobrana prowizja w wysokości 19,99 euro jako opłata za korzystanie z serwisu przez 15 dni. Niezbędny będzie również telefon komórkowy, który pozwoli firmie pożyczkowej na skontaktowanie się z nami.

W skrócie uzyskanie pożyczki w Creditor wymaga:

 • Zamieszkania na terenie Polski
 • Ukończenia 18 lat
 • Opłacenia kwoty usługowej 19,99 euro
 • Posiadania aktywnego adresu e-mail i telefonu komórkowego
 • Ważnego dokumentu tożsamości

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Creditron – krok po kroku

Pożyczkę na raty w Creditron uzyskamy poprzez wybór wniosku po szybkiej rejestracji. Cały proces przebiega następująco:

 1. Określ kwotę pożyczki i okres kredytowania, które cię interesują, po czym wciśnij przycisk “otrzymaj pieniądze”.
 2. W panelu rejestracji podaj między innymi swój numer komórkowy, adres e-mail, oraz adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym.
 3. Następnie dodaj dane karty kredytowej. Zostanie z niej automatycznie pobrana kwota 19,99 euro. Jest to opłata cykliczna, która będzie pobierana co 15 dni, dopóki nie zrezygnujemy z usług serwisu.
 4. Po zakończeniu rejestracji należy wypełnić kwestionariusz możliwości finansowych. Na jego podstawie otrzymamy dostęp do listy ofert pożyczkowych dostosowanych do naszej zdolności kredytowej.
 5. Dobieramy odpowiadającą nam ofertę ze spersonalizowanej listy i wypełniamy związany nią formularz.
 6. Po weryfikacji bankowej pieniądze pojawią się na naszym koncie.

Creditron – zalety

 • Możliwość uzyskania od 300 do 15 000 zł,
 • Okres kredytowania od 2 do 24 miesięcy,
 • Sekcja “Moja ocena” podsumowująca naszą sytuację finansową,
 • Możliwość uzyskania pożyczki nawet przy niskiej zdolności kredytowej.

Creditron – podsumowanie

Creditron oferuje pożyczki o wartości od 300 do 15 000 zł z okresem kredytowania od 2 do 24 miesięcy. Użytkownicy mogą również liczyć na dostęp do specjalnego profilu, który określi ich zdrowie finansowe. Klienci są zobowiązani do opłacenia subskrypcji za dostęp do serwisu. Oferta jest dostępna dla osób pełnoletnich, które stale zamieszkałe w Polsce.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
300 In stock
4.8 of 5. Votes: 4

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky