credit.pl

Kwota pożyczki
100 - 5,000 zł
Pierwsza do 2,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
518%
od 21 lat w weekend
Kwota pożyczki
100 - 5,000 zł
Pierwsza do 2,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
518%
od 21 lat w weekend
Kwota pożyczki
100 - 5,000 zł
Pierwsza do 2,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
518%
od 21 lat w weekend

Ile mogę pożyczyć?

Nowy klient może złożyć wniosek o pożyczkę sięgającą maksymalnie 3 000 zł. To górny limit, aby firma mogła lepiej poznać swojego nowego pożyczkobiorcę i na podstawie przebiegu pierwszej umowy trafniej dopasować kolejne pożyczki.

Stały klient otrzyma nawet 5 000 zł. To nowość w ofercie pożyczkodawcy, wprowadzona w sierpniu 2018 r. Stały klient to osoba, która po raz drugi ubiega się o pożyczkę. Należy pamiętać jednak, że limity gotówkowe zawsze określane są indywidualnie m.in. na podstawie: źródła dochodu (stałe / czasowe), wysokości dochodów, innych zobowiązań finansowych (np. alimenty), wpisów w bazach dłużników.

Dodatkowe pieniądze – jak je zarobić w Credit.pl?

Zarówno dla nowych, jak i stałych klientów istnieje możliwość zarobienia 100 zł. Daje ją kampania „Przyprowadź przyjaciela i otrzymaj 100 zł”. Za każdego nowego klienta, który otrzyma pożyczkę w wysokości 500 zł, firma wypłaci premię 100 zł.

Jakie są warunki?

 1. Należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu credit.pl;
 2. W panelu klienta należy uzyskać specjalny link i przesłać go do znajomego lub znajomych;
 3. Znajomy, korzystając z tego linku, powinien złożyć wniosek o pożyczkę na kwotę 500 zł i ją otrzymać

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Credit.pl oferuje wyłącznie pożyczki krótkoterminowe. Swoim klientom daje możliwość spłaty zobowiązań po minimalnie 10, a maksymalnie 30 dniach. We wniosku może pojawić się dowolna ilość dni w tym przedziale.

Nie każdy pożyczkodawca daje możliwość przedłużenia terminu spłatyw Credit.pl natomiast nie jest to problemem. Warunkiem jest dokonanie odpowiedniej opłaty (tę klient pozna po zalogowaniu do swojego konta w serwisie). Firma pomaga ustalić wysokość nowych rat oraz ich długość. Trzeba jednak pamiętać o warunkach podpisywanej umowy – a dokładniej o kolejności, w jakiej kwota pożyczki będzie spłacana.

 1. Prowizja za przedłużenie terminu spłaty pożyczki
 2. Odsetki za nieterminową płatność
 3. Odsetki od kredytu
 4. Prowizja
 5. Kwota do wypłaty

Koszty pożyczki w Credit.pl

Podstawowe koszty pożyczki to:

 • odsetki: 10%
 • prowizja: uzależniona od pożyczanej kwoty

Biorąc pożyczkę przez Credit.pl, klient może ponieść dodatkowe opłaty:

 • 70 zł opłaty za zaświadczenie o braku zadłużenia,
 • 30 zł opłaty za zwrot nadpłaty.

Przykładowy koszt pożyczki 1 000 zł na 30 dni dla nowego klienta

Osoba, która po raz pierwszy korzysta z usług Credit.pl, może pożyczyć maksymalnie 3 000 zł i skorzystać z promocji -50% na koszty pożyczki.

 • Kwota pożyczki: 1 000 zł
 • Okres: 30 dni
 • Odsetki: 8 zł – 50% (promocyjna pierwsza pożyczka) = 4 zł
 • Prowizja: 92 zł – 50% (promocyjna pierwsza pożyczka) = 46 zł
 • Całkowita kwota do spłaty: 1 050 zł

Przykładowy koszt pożyczki 4 000 zł na 30 dni dla stałego klienta

Osoba, która po raz drugi i kolejny korzysta z oferty Credit.pl, złoży wniosek o kwotę do 5 000 zł.

 • Kwota pożyczki: 4 000 zł
 • Okres: 30 dni
 • Odsetki: 32 zł
 • Prowizja: 968 zł
 • Całkowita kwota do spłaty: 5 000 zł
Rating:
Sending data...
Done!
logo
100 In stock
4.8 of 5. Votes: 18

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky