cashmey.pl

Kwota pożyczki
2,000 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
6 - 60 mc
RRSO
od 0%
od 20 lat w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
2,000 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
6 - 60 mc
RRSO
od 0%
od 20 lat w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
2,000 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
6 - 60 mc
RRSO
od 0%
od 20 lat w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

Cashmey to agregator pożyczkowy umożliwiający szybkie wnioskowanie o pożyczkę ratalną przez Internet. Składając wniosek o pożyczkę za pośrednictwem serwisu internetowego możesz uzyskać nawet 10 000 zł! Sprawdź jak łatwo uzyskać pożyczkę na raty i skorzystaj już teraz!

Informacje o kosztach pożyczki w Cashmey

Wysokość kosztów pożyczki ratalnej, którą można uzyskać za pośrednictwem Cashmey, w głównej mierze zależy od dwóch czynników: kwoty pożyczki oraz okresu trwania umowy. Pożyczki są objęte oprocentowaniem zmiennym, aktualnie wynoszącym 7,2%.

Korzystając z kalkulatora pożyczki Cashmey możesz sprawdzić przybliżoną wysokość kosztów. Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki, uzależniona jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Co więcej, koszty mogą być różne ze względu na pożyczkodawcę, który zgodzi się udzielić gotówki na raty.

Pożyczka na raty w Cashmey – kwoty i czas spłaty

Cashmey to internetowy pośrednik pożyczkowy, który umożliwia podjęcie pożyczki na raty online w 15 minut! Możesz się tu ubiegać o pożyczkę na kwotę od 2000 do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej może wynosić od 6 do 60 miesięcy.

Wniosek złożony za pośrednictwem serwisu Cashmey zostanie rozpatrzony przez wiele różnych podmiotów: pozabankowe firmy pożyczkowe oraz banki. Skorzystanie z usług cashmey.pl maksymalizuje szanse na uzsykanie pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Ofertę Cashmey wyróżnia:

 • Jeden wniosek zostanie rozpatrzony przez wiele różnych podmiotów.
 • Maksymalizacja szans na otrzymanie pozytywnej decyzji o przyznaniu gotówki.
 • Gotówka na koncie nawet w 15 minut od złożenia wniosku.
 • Klient otrzymuje kilka propozycji pożyczki online z możliwością wyboru najlepszej oferty.
 • Złożenie wniosku wymaga zaakceptowania wielu zgód na przetwarzanie danych osobowych.

Aktualne promocje i kody rabatowe

Cashmey jako agregator pożyczkowy nie ma wpływu na ofertę promocyjną firm, z którymi współpracuje. Dostęp do promocji zależy od pożyczkodawców, którzy zgodzą się udzielić nam pożyczki na raty. Decydując się na konkretną propozycję warto zapytać o dostęp do promocji i kodów rabatowych jeszcze przed podpisaniem umowy.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Cashmey

Uzyskanie pożyczki ratalnej w Cashmey jest naprawdę proste. Pośrednik pożyczkowy stawia na minimum formalności i umożliwia złożenie wniosku osobom, które spełniają podstawowe warunki. Są to:

 • wiek minimum 20 lat,
 • aktualny dowód osobisty,
 • obywatelstwo polskie,
 • stały i regularny dochód,
 • aktywny numer telefonu i adres e-mail,
 • własny rachunek bankowy.

Osoba, która spełnia powyższe wymagania może złożyć wniosek pożyczkowy. Wystarczy wypełnić rozbudowany formularz, w którym podamy dane osobowe, kontaktowe oraz opisujące sytuację finansową i mieszkaniową. Co więcej, wnioskodawca musi zaakceptować wiele różnych zgód na weryfikację w bazach dłużników i przetwarzanie danych osobowych.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Do złożenia wniosku pożyczkowego w firmie Cashmey potrzebny jest tylko jeden dokument: dowód osobisty. Wystarczy, że w odpowiednich rubrykach podasz numer i serię dokumentu tożsamości oraz numer PESEL. Nie musisz wysyłać skanu czy zdjęcia dowodu, gdyż zgodność i prawdziwość wszystkich informacji zostanie sprawdzona przez pożyczkodawcę.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Cashmey – krok po kroku

Firma Cashmey umożliwia wnioskowanie o pożyczki ratalne przez Internet. Wniosek można złożyć korzystając z serwisu internetowego. Procedura ubiegania się o pożyczkę online przebiega następująco:

 • Za pomocą kalkulatora pożyczki wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie kliknij “Wnioskuj o”.
 • Wypełnij formularz przechodząc przez kolejne kroki: dane podstawowe, dane dodatkowe, dochód i zatrudnienie, finanse oraz zamieszkanie.
 • Zaakceptuj wymagane zgody i wyślij wniosek.
 • Zweryfikuj tożsamość online lub umów się z kurierem.
 • Poczekaj na przelew środków na konto lub odbierz wypłatę za pomocą czeku GIRO.

Cashmey – zalety

 • Jeden wniosek zostanie rozpatrzony przez wielu różnych pożyczkodawców.
 • Maksymalizacja szans na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej.
 • Wysoka kwota pożyczki ratalnej – nawet do 10 000 zł.
 • Możliwość porównania kilku ofert i wybrania najlepszej pożyczki na raty.
 • Pożyczka na raty bez zaświadczeń.
 • Możliwość uzyskania pożyczki w 15 minut.
 • Dwie metody wypłaty środków – przelew na konto lub za pomocą czeku GIRO.

Cashmey – podsumowanie

Cashmey to internetowy pośrednik pożyczkowy, który gromadzi dane na temat pożyczkobiorcy. Na podstawie tych danych dobiera i przedstawia ofertę pożyczek ratalnych dopasowanych do oczekiwań i możliwości klienta.

Złożenie wniosku online umożliwia ubieganie się o pożyczkę na kwotę od 1000 do 10 000 zł. Okres spłaty zobowiązania może wynosić od 6 do 60 miesięcy. Cashmey nie gwarantuje otrzymania pożyczki, jednak skorzystanie z usług serwisu maksymalizuje szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
2000 In stock
4.8 of 5. Votes: 4

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky