AXI Card || CPA+CPS

Kwota pożyczki
500 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,500 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
6.94%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,500 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
6.94%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 10,000 zł
Pierwsza do 3,500 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
6.94%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Karta kredytowa AXI to unikalny produkt pozabankowy, który został stworzony z myślą o konsumentach, którzy są zmęczeni skomplikowanymi procedurami bankowymi i wolą korzystać z innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań finansowych. Właścicielem tego produktu jest instytucja Easy Payment Services LTD. Posiadacze karty AXI mogą nią płacić za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych na całym świecie. Dużym atutem tego produktu finansowego jest to, że obejmuje indywidualną pomoc account managera dla każdego klienta mającego wątpliwości lub problem dotyczący użytkowania karty. Warto podkreślić, że kartę kredytową AXI można uzyskać w zdecydowanie łatwiejszy i prostszy sposób niż w tradycyjnym banku, co niewątpliwie jest jednym z największych i atutów tego produktu pozabankowego.

Karta AXI – oferta

Ten produkt finansowy jest kartą kredytową MasterCard Standard, która zawiera opcję płatności zbliżeniowej. Limit na karcie przyznawany jest w zależności od zdolności kredytowej klienta. Maksymalna kwota limitu to 6000 złotych. Minimalna kwota spłaty wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego i nie może być większa od całkowitej sumy zobowiązań znajdujących się na karcie. Warto wiedzieć, że w sytuacji, gdy klient będzie chciał spłacić jedynie kwotę minimalną w pierwszych 5 dniach miesiącach, wtedy oprocentowanie zgodnie z warunkami umowy będzie wynosić 0,75 proc. miesięcznie, natomiast prowizja administracyjna osiągnie wysokość 5,25 proc. miesięcznie. Co ważne, kartę kredytową AXI możemy otrzymać bez konieczności przelewu weryfikacyjnego potwierdzającego autentyczność danych osobowych oraz konta bankowego konsumenta.

AXI Card – jak zwiększyć limit kredytowy?

Decydując się na produkt finansowy od Easy Payment Services LTD trzeba zdawać sobie sprawę, że istnieje ewentualna możliwość zwiększenia limitu kredytowego. W sytuacji, gdy uzyskamy niski limit kredytowy możemy po trzech miesiącach zaaplikować o wyższy limit kredytowy. Warunkiem skorzystania z tego rozwiązania jest terminowa spłata dotychczasowych zobowiązań. Limit na karcie AXI można zwiększyć poprzez poinformowanie o tym obsługi klienta. Gdy wniosek o zwiększenie limitu zostanie zatwierdzony przez instytucję finansową, wtedy nasze saldo na karcie kredytowej zostanie automatycznie zaktualizowane.

Karta AXI – proces wnioskowania

Wnioskowanie o kartę kredytową AXI jest dość prostym procesem, który nie wymaga od nas podawania skomplikowanych informacji i wypełniania wielu niezrozumiałych dokumentów. Uzupełnianie wniosku na stronie internetowej tej instytucji trwa zaledwie kilka minut – to znakomita wiadomość dla wszystkich konsumentów, którzy nie lubią tracić czasu na załatwianie tego typu spraw. Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który w szczegółowy sposób wyjaśni, jak uzyskać ten produkt finansowy.
 • złożenie wniosku na stronie internetowej AXI Card,
 • wypełnienie formularza i oczekiwanie na kontakt od konsultanta,
 • podpisanie umowy, którą wraz z kartą dostarcza kurier.
Pozytywna decyzja kredytowa i uzyskanie określonego limitu kredytowego na karcie AXI zależy od następujących kwestii:
 • dochody miesięczne osoby ubiegającej się o zobowiązanie finansowe na karcie AXI, nie mogą być mniejsze niż 1200 złotych,
 • spłaty posiadanych zobowiązań finansowych w różnych instytucjach finansowych muszą być przez konsumenta uregulowane w terminie, a ewentualne opóźnienie w spłacie może wynosi maksymalnie 30 dni.

AXI Card – warunki

Trzeba wiedzieć, że w procesie wnioskowania o kartę kredytową AXI, mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby, które spełnią warunki wyznaczone przez Easy Payment Services LTD. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w każdej instytucji finansowej występują określone wymagania względem konsumenta, który chce uzyskać zobowiązanie finansowe. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać ten produkt pozabankowy? Poniżej wskazujemy ich pełną listę:
 • ukończone 21 lat,
 • zarobki minimalnie 1200 złotych miesięcznie,
 • zaświadczenie o dochodach,
 • aktualny dowód osobisty,
 • brak negatywnej historii kredytowej.

Karta Kredytowa AXI – podsumowanie

AXI Card – zalety
 • wysoka kwota zobowiązania finansowego,
 • prosty proces wnioskowania,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • brak przelewu weryfikacyjnego,
 • indywidualne podejście do klienta.
AXI Card – wady
 • z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 21 lat.
Rating:
Sending data...
Done!
logo
500 In stock
4.8 of 5. Votes: 4

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status