Askredyt

Kwota pożyczki
500 - 20,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
235.01%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 20,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
235.01%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki
500 - 20,000 zł
Pierwsza do 3,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
RRSO
235.01%
od 18 lat bez BIK w weekend na raty
WEŹ POŻYCZKĘ

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W ASKREDYT KROK PO KROKU:

 1. Wybierz kwotę pożyczki i okres jej spłaty
 2. Uzupełnij formularz aplikacyjny
 3. Zweryfikuj swoje dane przez usługę Kontomatik
 4. Czekaj na pieniądze, które wpłyną na konto

Jeśli chcemy  wziąć pożyczkę przez internet w askredyt, możemy zrobić to w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Do wypełnienia formularzu w zupełności wystarczą nam dane z dowodu tożsamości, w tym nr PESEL. To bardzo ułatwia aplikowanie.  Jeśli pojawi się potrzeba udostępnienia innych dokumentów, zostaniemy o tym poinformowani telefonicznie. Ponadto, powinniśmy mieć przy sobie telefon komórkowy i zadbać o dostęp do internetu.

Możemy wnioskować o kwotę w zakresie od 800 do 15000 zł na okres 36 miesięcy.  Interesującą nas sumę i termin jej oddania dopasujemy na stronie internetowej pożyczkodawcy, korzystając z dostępnych tam suwaków. Gdy już skorzystamy z kalkulatora pożyczkowego, możemy wypełnić formularz udostępniony przez instytucję pozabankową.

Oczywiście, aby otrzymać pożyczkę na raty w tej instytucji pozabankowej, musimy spełniać kilka warunków. Musimy mieć ukończone 18 lat, co potwierdzimy z wykorzystaniem dowodu tożsamości.

Konieczne jest także posiadanie dochodów z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło lub umowy zlecenie. Akceptowane są też wynagrodzenie otrzymywane z racji posiadania renty inwalidzkiej, emerytury albo w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego.

Gdy już wypełnimy wniosek o pożyczkę, konieczne będzie potwierdzenie naszych danych. Weryfikacja odbywa się bez przelewania grosza dzięki wykorzystaniu usługi Kontomatik. Po tym pieniądze zostaną natychmiast przelane na nasz rachunek bankowy. Otrzymaną kwotę możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Musimy uwzględnić to, że firma pożyczkowa będzie sprawdzać, czy figurujemy w rejestrach dłużników. Nie powinno nas to dziwić. Instytucje pozabankowe mogą korzystać z raportów BIK oraz rejestrów dłużników w celu potwierdzenia naszej wiarygodności finansowej. Jednak askredyt deklaruje indywidualne podejście do klienta. Oznacza to, że rozpatruje nasze aplikacje patrząc na nas przychylnym okiem.

RODZAJE POŻYCZEK W ASKREDYT

Oferta askredyt:

 • Pożyczka ratalna

W ramach swojej oferty, askredyt proponuje swoim potencjalnym klientom pożyczkę na raty. Możemy wnioskować o pożyczkę w zakresie od 800 do 15000 zł. Okres kredytowania może wynosić od 3 do 36 miesięcy. Takie parametry pozwalają na swobodny wybór kwoty potrzebnej nam pożyczki i terminu jej spłaty, któremu będziemy w stanie podołać.

Jest to pożyczka online, w związku z tym aby ją otrzymać, nie musimy osobiście odwiedzać placówki instytucji pozabankowej. Wnioskujemy o nią za pośrednictwem formularza aplikacyjnego, który jest dostępny na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Po zweryfikowaniu naszych danych osobowych w usłudze Kontomatik, firma niezwłocznie przeleje nam pieniądze, o które wnioskowaliśmy.

Podobnie, jak wiele innych instytucji pozabankowych, ta firma sprawdzi nas pod kątem obecności w rejestrach dłużników. Jednak nie powinniśmy odbierać tego negatywnie. Wręcz przeciwnie, firma pożyczkowa dba o to, żeby nie doszło do podpisania umowy niekorzystnej dla obu stron. Gdyby środki ostrożności nie były wprowadzane, istniałoby spore ryzyko, że nie podołamy spłaceniu otrzymanej pożyczki.  Unikamy tym samym ryzyka w postaci spirali zadłużenia, o której często jest mowa w kontekście zaległości finansowych.

Oferta askredyt uwzględnia indywidualne potrzeby klienta. Nie chodzi tu wyłącznie o zapewnienie dostępu do atrakcyjnych kwot i okresu kredytowania. Ukłonem w stronę pożyczkobiorcy jest również umożliwienie mu wzięcia pożyczki nawet, jeśli ma już inne zobowiązania finansowe jak np. kredyty, czy pożyczki. Warunkiem nawiązania współpracy z askredyt jest sumienne spłacanie wcześniej zaciągniętych pożyczek.

OPIS PRODUKTU ASKREDYT

Askredyt to nowa firma pożyczkowa, która rozpoczyna działalność w sektorze pozabankowym. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek o charakterze długoterminowym. Pożyczki ratalne, które proponuje ta instytucja mogą wynosić od 800 do 15000 zł. Towarzyszy im atrakcyjny okres kredytowania, który wynosi od 3 do 36 miesięcy. To bardzo oryginalna oferta w sektorze pozabankowym.

Jak już zostało wspomniane, Askredyt to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma pożyczkowa, która działa w oparciu o jasne i zrozumiałe zasady. Na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta. W związku z tym zapewnia mu mało skomplikowany proces aplikowania. Nowoczesne technologie finansów pozwalają na złożenie wniosku całkowicie przez internet i dokonanie weryfikacji danych przez usługę Kontomatik. Nie musimy martwić się skomplikowanymi formalnościami.

Askredyt ufa swoim klientom i dlatego pożycza na dowolny cel. Adresatem oferty są zarówno klienci indywidualni, jak i posiadacze gospodarstw rolnych i osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Wady i zalety oferty Askredyt:

ZALETY:

 • Wysokie kwoty pożyczki i długi okres kredytowania
 • Indywidualne podejście do klienta
 • Błyskawiczna weryfikacja danych w usłudze Kontomatik
 • Niski dolny limit wieku
 • Brak górnej granicy wieku
 • Możliwość wzięcia pożyczki pomimo innych zobowiązań

WADY:

 • Bezrobotni nie mogą wnioskować
Rating:
Sending data...
Done!
logo
500 In stock
5 of 5. Votes: 12

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Przed zaciągnięciem chwilówki lub kredytu należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami. Pożyczkę najlepiej przeznaczyć na cele, które nie jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków. Pożyczoną kwotę musimy dostosować do naszych oczekiwanych przyszłych dochodów. Pożyczkę nie należy traktować jako stałego źródła pieniędzy na cele utrzymania swojej rodziny — grozi to wpadnięciem w spiralę długów. Krótkoterminowe zobowiązania finansowe wpływają nie tylko na kredytobiorcę, ale także na wszystkich jego bliskich. Zaleca się poinformowanie członków rodziny o celach zaciągnięcia oraz terminach i warunkach spłaty pożyczki. Oprócz pożyczki muszą być spłacone określone w umowie koszty (prowizja, oprocentowanie, dodatkowe opłaty).

Konsekwencje nieterminowej spłaty pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca opóźnia spłatę rat pożyczki, zostanie on wówczas obciążony dodatkowymi kosztami oraz konsekwencjami natury formalno prawnej. Warunki umowy pożyczki przewidują, że firma udzielająca pożyczki ma prawo do naliczenia dodatkowych opłat związanych z koniecznością wysyłania monitów i wezwań do zapłaty, windykacją, odsetkami za opóźnienie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Oprócz tego kredytobiorca może być zgłoszony do bazy dłużników za opóźnienia w spłacie, a to z kolei może być powodem trudności lub całkowitej niemożliwości zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Konsekwencje braku płatności

W przypadku niespłacenia przez pożyczkobiorcę zaciągniętej szybkiej pożyczki, firma pozabankowa ma prawo działać w celu odzyskania kwoty pożyczki oraz dodatkowych kosztów, na przykład, przekazać pożyczkę do windykacji.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Osoba zaciągająca pożyczkę może ubiegać się o przeniesienie terminu spłaty kredytu. Najczęściej zwiększenie okresu spłaty wymaga złożenia wniosku oraz dokonania dodatkowej płatności. Wniosek o zmianę terminu spłaty pożyczki musi być złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO odzwierciedla relację pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Definicję i sposób obliczania RRSO zawiera ustawa o kredycie konsumenckim, która dokładnie określa jakie koszty są brane pod uwagę przy obliczaniu stopy. Dzięki standaryzacji metodologii obliczania w każdym przypadku RRSO jest obiektywnym narzędziem umożliwiającym porównanie różnych ofert kredytowych. Korzystając z szybkiej pożyczki, konieczne jest poniesienie następujących kosztów: opłata przygotowawcza, opłata związana z wydłużeniem okresu spłaty kredytu, koszty ubezpieczeniowe, opłata rejestracyjna (na ogół jest to wpłata 1 grosza w celu zweryfikowania tożsamości), koszty windykacji (upomnienia, monity).

Zgodność z krajowymi przepisami dotyczącymi pożyczek

Firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Niektóre firmy kredytowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715), wówczas pożyczkobiorcom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

Do jakich celów służy nasz portal?

Na naszym portalu dostępna jest aktualna lista najlepszych firm pozabankowych, udzielających szybkie pożyczki przez Internet. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie finansów rzetelnie gromadzi oferty chwilówek, uwzględniając ich główne cechy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może wygodnie i szybko znaleźć odpowiednia dla siebie pożyczkę i przejść na witrynę internetową firmy kredytowej. Gromadzimy tylko oferty pochodzące od firm działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. O zasadach działania firm pozabankowych udzielających pożyczki można przeczytać na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast informację o działalności naszego portalu znajdziesz w dziale “Regulamin” oraz “Polityka prywatności”

DMCA.com Protection Status

Clicky